یک اقتباس جدید از رمان نویسنده «بازی تاج و تخت»

جرج آر آر مارتین در مصاحبه تازه خود فاش کرد که بخش انیمیشن سازی کمپانی برادران وارنر در حال جان بخشیدن به کتاب «اژدهای یخی» در قالب یک پویانمایی است.

جرج آر آر مارتین با کتاب های «ترانه یخ و آتش» که تصاویری از غول ها، اژدهاها و دیگر موجودات افسانه ای را در یک جهان انسانی کج و معوج ترسیم می کرد، جهانی زیبا را خلق کرد و با سریال «بازی تاج و تخت» این دنیای شگفت انگیز به صورتی استثنایی جان گرفت و هم اکنون پروژه های زیادی از دل آن بیرون آمده اند.

در حالی که منتظر فصل دوم «خاندان اژدها» و تایید ساخت سریال اسپین آف «جان اسنو» هستیم، با این حال آثار دیگری از این نویسنده وجود دارد که قرار است به دنیای نمایش پا بگذارند.

مارتین در مصاحبه تازه خود با انتشارات پنگوئن رندوم هاوس که برای تبلیغ کتاب تازه اش با عنوان «ظهور اژدها: تاریخ روشنگری خاندان تارگارین» صورت گرفت، فاش کرد که بخش انیمیشن سازی کمپانی برادران وارنر در حال جان بخشیدن به کتاب «اژدهای یخی» در قالب یک فیلم پویانمایی است.

مارتین گفت: «برخی از شما ممکن است بدانید که من گاهی کتاب های دیگری نیز نوشته ام که در دنیای وستروس یا درباره آن داستان ها نیستند و یکی از آن ها که در سال ۱۹۷۸ نوشتم داستان کوتاهی درباره یک اژدها، یک اژدهای یخی بود.» رمان فانتزی «اژدهای یخی» درباره یک کودک زمستانی به نام آداراست که در بدترین سرمایی که هر کسی می تواند تصور کند، به دنیا آمده است.

منبع: صبا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید