امکان حضور دی‌کاپریو در «بازی مرکب»

هوانگ کارگردان می‌گوید، لئوناردو دی‌کاپریو احتمال دارد به «بازی مرکب» بپیوندد، زیرا نتفلیکس بودجه فصل دوم را افزایش می‌دهد.

 کارگردان سریال برنده جایزه امی، که گفت نتفلیکس بودجه فصل دوم را افزایش داده است. او حالا می‌تواند بازیگران شاخص هالیوود از جمله «لئوناردو دی‌کاپریو» را در صورت ساخت فصل سوم «بازی مرکب»(Squid Game) به خدمت بگیرد.

کارگردان پربیننده‌ترین برنامه نتفلیکس در یک کنفرانس مطبوعاتی ویژه «بازی مرکب» که برنده امی شد، پس از رکورد شش جایزه در سریال کره‌ای گفت که دی‌کاپریو بارها گفته که طرفدار بزرگ «بازی مرکب» است.

هوانگ گفت: قبلا شوخی کردیم ولی الان اگر زمان اجازه دهد باید از او(دی‌کاپریو) بخواهیم که به «بازی مرکب» بپیوندد.

در فصل دوم، هوانگ اعتراف کرد که بازیگران هالیوود در برنامه من نیستند زیرا سریال دوباره در کره می‌گذرد، اما اگر تولید فصل سوم آغاز شود، تغییرات عمده‌ای صورت خواهد گرفت و هنرپیشه‌های شاخص هالیوود در آن حضور خواهند یافت زیرا بسیاری از همین بازیگران ابرستاره هالیوودی از طرفداران این مجموعه هستند.

هوانگ که در حال نوشتن فیلمنامه است، فاش کرد که نتفلیکس بودجه فصل دوم را افزایش داده و سال آینده وارد مرحله تولید شده و در سال ۲۰۲۴ پخش خواهد شد.

بازی مُرَکَب(Squid Game) یک مجموعهٔ تلویزیونی درام بقا ساخته کرهٔ جنوبی است که توسط هوانگ دونگ-هیوک برای نتفلیکس ساخته شد. لی جونگ-جه، پارک هه-سو، وی ها-جون، جونگ هو-یون، او یونگ-سو، هو سونگ-ته، انوپام تریپاتی و کیم جو-ریونگ در آن به ایفای نقش می‌پردازند. این مجموعه در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱، توسط نتفلیکس در سطح جهانی منتشر شد.

بازی مرکب روی هم رفته دیدگاه‌های بسیار مثبتی دریافت کرد. در هفتهٔ اول نمایش، به یکی از پربیننده‌ترین مجموعه‌های نتفلیکس در ۹۰ کشور تبدیل شد و ۲۸ روز پس از انتشار با بیش از ۱۱۱ میلیون بیننده، رکورد بریجرتون را شکست و به پربیننده‌ترین مجموعهٔ این شبکه تبدیل شد.

خلاصهٔ داستان

گروهی ۴۵۶ نفره که هر کدام زندگی ناهمسانی دارند، برای بردن جایزهٔ ۴۵٫۶ میلیارد وونی (۳۵/۳ میلیون دلاری)، به شرکت در مجموعه‌ای از بازی‌های کودکانه با عواقبی ناگوار دعوت می‌شوند.

منبع: فارس
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید