بلیت نیم‌ بهای سینما برای خانواده‌های دارای سه فرزند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مشوق‌ هایی برای خانواده‌های دارای سه فرزند درنظر گرفته شده است.

 زهره سادات لاجوردی، در برنامه «سینماچی» رادیو جوان گفت: یکی از کارگروه‌هایی که در کمیسیون فرهنگی مجلس تشکیل شده، کارگروه هنر و سینما است. برای شرکت در سینما و دیدن فیلم‌های سینمایی یک‌سری مشوق‌ها و تخفیفات درنظر گرفته شده است.

به گفته لاجوردی، در قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده برای خانواده‌هایی که سه فرزند دارند، مشوقی درنظر گرفته شده و می‌توانند بلیت نیم‌بها تهیه کنند. این بند به قانون تبدیل شده و به نظر می‌آید که برای اجرای آن مشکلی وجود نداشته باشد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس در پاسخ به فیلم‌های سینمایی «تی تی» و «بازیوو» گفت: من فرصت نکردم این فیلم‌ها را مشاهده کنم و سعی می‌کنم که در آینده نزدیک این فیلم‌ها را بررسی کنم.

«سینماچی» برنامه تخصصی در حوزه سینما، تلویزیون و فیلم‌های نمایش خانگی است که به نقد و بررسی موضوعات و حواشی روز در این حوزه‌ها می‌پردازد.

این برنامه که جمعه‌ها ساعت ۱۶ از شبکه رادیویی جوان روی آنتن می‌رود، این هفته به طور ویژه به موضوع بررسی وضعیت سینمای ایران پرداخت.

منبع: بولتن نیوز
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • ناشناس
    0

    وقتی میگن قانون گذار حالش خوب نیست یعنی این ، خانواده های دارای سه فرزند الویت ثبت نام خودرو دارند ، قراره طرح مسکن بهشون زمین بدن و خیلی آوانس های دیگه ، پس ما چی ؟ والله ما هم برای آینده این مملکت دوتا بچه به تمام معنا زائیدیم ، به روغن سوزی افتادیم ،بابت تمام هزینه های مادی و معنوی که داریم میدیم تا این بچه ها سالم بزرگ بشن ، صدای خرد شدن خودمون رو زیر بار گرونی و مدرسه آنلاین و هزار مورد دیگه ،داریم میشنویم ، قانونگذار باشعور نمیشه بلیط سینما رو برای سه فرزند دارها نیم بها کردی به ما غریبه های سربار هم ۳۰ درصد تخفیف بدی ، ما هبچ امتیازی نداریم ، اصلا میخوای جمع کنیم بریم از این مملکت .این کاری که شما میکنید اسمش تشویق نیست ،تبعیضه ، بخاطر آینده همین دوتا بچه هم باید بریم ، بریم درد غربت بکشیم چشممون ظلم و بی انصافی و رانت و گرونی و دزدی و زورگویی نبینه