امبر هرد اعلام ورشکستگی کرد

در هفته‌هایی که روند دادگاه جانی دپ و امبر هرد به طول انجامید، شبکه‌های اجتماعی مملو از ویدیوها، نظرات و حتی پخش زنده شهادت‌های هر دو بازیگر بود. پس از پایان جلسات دادگاه، هیئت منصفه رای داد که هرد باید ۱۰ میلیون دلار غرامت به جانی دپ بپردازد. به محض صدور حکم توسط قاضی، تیم حقوقی هرد به قاضی توضیح داد که او پول کافی برای پرداخت بدهی نخواهد داشت.

هرد در یک روند قانونی برای یافتن گزینه هایی غیر از پرداخت ۱۰ میلیون دلار بوده است. وکلای هرد پیش از این سعی کردند با اعتراض و غیر قانونی دانستن حضور فرزند یکی از اعضای هیئت منصفه به جای پدرش، کل دادگاه را زیر سوال برده و حکم آن را ملغی کند.

 

اعلام ورشکستگی امبر هرد

آیا امبر هرد اعلام ورشکستگی کرده است؟وضعیت مالی امبر هرد پس از محاکمه علیه همسر سابقش، اصلاً خوب نیست. حالا او پس از ناتوانی در پرداخت جریمه دادگاه به ستاره دزدان دریایی کارائیب، اعلام ورشکستگی کرده است. سخنگوی امبر هرد در بیانیه‌ای گفت: «ما معتقدیم دادگاه اشتباهاتی مرتکب شده است که مانع از صدور رای منصفانه و منطبق با متمم اول شده است. بنابراین، ما به این حکم اعتراض می‌کنیم.» به عنوان آخرین اقدام، امبر هرد درخواست ورشکستگی کرده و در ۲۱ جولای شکایت خود را به ایالت ویرجینیا ارائه داده است. این زن ۳۵ ساله به دنبال باطل کردن حکم دادگاه به دلیل نداشتن منابع لازم برای پرداخت بدهی خود است.آیا امبر هرد اعلام ورشکستگی کرده است؟تیم وکلای جانی دپ نیز به اعلام ورشکستگی امبر هرد و درخواست تجدید نظر حکم دادگاه پاسخ دادند: «حکم به خودی خود صحبت می کند و آقای دپ معتقد است که اکنون زمان آن رسیده است که هر دو طرف به زندگی خود ادامه دهند و دوباره روی پای خود بایستند. اما اگر خانم هرد مصمم به ادامه دعوا با درخواست تجدید نظر حکم دادگاه باشند، آقای دپ به طور همزمان درخواست تجدیدنظر خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که دادگاه استیناف پرونده کامل و همه مسائل حقوقی مربوطه را در نظر می گیرد.»

منبع: روزیاتو
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید