بررسی نخستین روایت مکتوب از درون سفارت تسخیر شده آمریکا در تهران

هم‌زمان با هفته کتاب و کتابخوانی، سیزدهمین آزمون مجازی از مجموعه مسابقات کتابخوانی هشت بهشت(از سال گذشته تاکنون) با محوریت کتاب «تسخیر» برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی تسخیر، نخستین روایت مکتوب از درون سفارت تسخیر شده آمریکا در تهران از زبان دکتر«معصومه ابتکار» روز جمعه ۲۸  آبان ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ تا ۲۴ به‌صورت آنلاین برای دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌شود.

دانشجویان علاقه‌مند شرکت در این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی   BookRc.ir  برای ثبت‌نام در این مجموعه مسابقات اقدام کنند جهت شرکت در مسابقه ثبت‌نام در سایت باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران الزامی است.

به دانشجویان برگزیده این دوره از مسابقات جوایز ۲ میلیون ریالی اهدا می‌شود.

آدرس صفحه اینستاگرام معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران

https://instagram.com/fjutehran?igshid=8pcq97bys0lu   و شناسه عضویت در کانال تلگرامی مسابقات کتابخوانی هشت بهشت   @FJUTBookRCاست.

نسخه الکترونیکی کتاب تسخیر در پلتفرم فیدیبو موجود است.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
  • ناشناس
    1

    ولی اکثریت دانشجوهایی که لانه شیطان را تسخیر کردن ، بعد از سالها خودشون تسخیر شیطان شدن! و هر کدام روایت ها از خیانت هاشان به ملت و مردم دارند

  • سامان بیگ
    0

    همونجا زمانه بهترین بهانه را بخاطر حمله و تسخیر ایالات متحده آمریکا رو در دست داشتیم .گرچه هنوز هم دبر نیست و ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است مردم ایران برای حمله به آمریکا و رژیم صهیونیستی لحظه شماری میکنند