«مادربزرگه» و «مخمل» بازداشت شدند!

طرح صیانت حقوق عامه در مقابل حیوانات خطرناک و مضر، در مجلس اعلام وصول شد. بزرگمهر حسین پور با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به این موضوع واکنش نشان داد.

در این طرح برای نگهداری حیواناتی مانند «کروکودیل (تمساح)، مار، سوسمار، موش و میمون، لاک‌پشت، گربه، خرگوش و سگ» جزای نقدی «معادل ۱۰ تا ۳۰ برابر حداقل حقوق کارگری» تعیین شده و البته آن حیوان نیز ضبط خواهد شد.

2733335_792

بیشتر بخوانید: پاسخ عاشقانه یاسین رامین همسر سابق به مهناز افشار

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 6
 • علی روستایی
  0

  سلام
  همه چیز درسته، فقط این مونده بود

 • پدر
  0

  وقتي در جامعه و كشور با اين همه مشكلات و فساد و بيكاري و بدبختي مردم روبرو هستيم و يك مجلس و دولت ناكارآمد داريم . چنين طرحي در مجلس اصلا تعجب برانگيز نيست . مثل اين ميمونه كه اعلام كنند هر گونه مواد مخدر در جامعه ممنوع مثل شيشه . حشيش . ترياك و قليون و سيگار و همچنين دود كباب هم ممنوعه چون اعتياد مياره ؟؟؟؟

 • ناشناس
  0

  بیشتراز270 تاشون یه جا جمعند توقیفشون کنید

  نظرات شما -
  • یکی از مردم
   0

   باحال بود

 • م
  1

  این قانون ایراد داره و طرحش معلوم نیست برای چ جریانی هست یا میخواهند حواس مردم را پرت کنند یا چیز دیگر قطعا این طرح با اصلاحیه شدید روبرو خواهد شد و فقط به نگهداری در اپارتمان یا خیابنگردی محدود میشود بدلیل اینکه جلوگیری از تولید و واردات وسایل و غذا و هزاران نفر رو به بیکاری میرساند و جامعه دامپزشکان حیوانات خانگی را به جمع بیکاران اضافه خواهد کرد

 • یکی از مردم
  0

  اونی که به مردم عذاب میرسونه حیوانات نیستند اونهایی رو بگیرید که خون مردمو تو شیشه کردند البته اگه خودتون جزءشون هستید که .....!!!!