افشاگری علی زکریایی علیه علی علیزاده / در حمایت از کارشناس بی بی سی، احتیاط کنید

علی زکریائی از فعالان فرهنگی امشب در لایو اینستاگرام خود به کارنامه و سوابق سیاسی علی علیزاده از کارشناسان بی بی سی فارسی پرداخت و به چهره های حامی او در داخل کشور توصیه کرد در مواجهه با وی احتیاط کنند.

علی علیزاده که از معدود کارشناسان بی بی سی فارسی است که مواضعی علیه ایالات متحده گرفته و به حمایت از نظام جمهوری اسلامی می پردازد، چند ماهی است به شدت مورد اقبال کاربران فضای مجازی قرار گرفته و پاسخ های او به جریانات برانداز و به ویژه افشاگری هایش علیه شبکه های ماهواره ای جنجالی شده است.

با این همه علی زکریایی در اینستاگرام خود یادآوری می کند که علیزاده در رابطه با غنچه قوامی و پرونده جاسوسی او دخیل بوده و در سال 88 مواضعی همسو با جریانات ضدانقلاب داشته است.

زکریایی هرچند تایید می کند که باید از برخی مواضع علیزاده حمایت کرد، اما به فعالان فضای مجازی جبهه انقلاب توصیه می کند که در حمایت از شخص وی، جانب احتیاط را نگه دارند.

پیش از این نیز برخی صاحبنظران هشدار داده بودند که با توجه به ماموریت تازه بی بی سی فارسی برای براندازی و مدیریت افکارعمومی در این راستا، توجه بیش از اندازه به کارشناسانی که این شبکه برجسته کرده، می تواند پیامدهایی غیرقابل پیش بینی داشته باشد.

فیلم لایو علی زکریایی درباره علی علیزاده را اینجا ببینید.

منبع: خبر فوری

17

شبکه‌های اجتماعی