افشاگری علی زکریایی علیه علی علیزاده / در حمایت از کارشناس بی بی سی، احتیاط کنید

علی زکریائی از فعالان فرهنگی امشب در لایو اینستاگرام خود به کارنامه و سوابق سیاسی علی علیزاده از کارشناسان بی بی سی فارسی پرداخت و به چهره های حامی او در داخل کشور توصیه کرد در مواجهه با وی احتیاط کنند.

افشاگری علی زکریایی علیه علی علیزاده / در حمایت از کارشناس بی بی سی، احتیاط کنید

علی علیزاده که از معدود کارشناسان بی بی سی فارسی است که مواضعی علیه ایالات متحده گرفته و به حمایت از نظام جمهوری اسلامی می پردازد، چند ماهی است به شدت مورد اقبال کاربران فضای مجازی قرار گرفته و پاسخ های او به جریانات برانداز و به ویژه افشاگری هایش علیه شبکه های ماهواره ای جنجالی شده است.

با این همه علی زکریایی در اینستاگرام خود یادآوری می کند که علیزاده در رابطه با غنچه قوامی و پرونده جاسوسی او دخیل بوده و در سال 88 مواضعی همسو با جریانات ضدانقلاب داشته است.

زکریایی هرچند تایید می کند که باید از برخی مواضع علیزاده حمایت کرد، اما به فعالان فضای مجازی جبهه انقلاب توصیه می کند که در حمایت از شخص وی، جانب احتیاط را نگه دارند.

پیش از این نیز برخی صاحبنظران هشدار داده بودند که با توجه به ماموریت تازه بی بی سی فارسی برای براندازی و مدیریت افکارعمومی در این راستا، توجه بیش از اندازه به کارشناسانی که این شبکه برجسته کرده، می تواند پیامدهایی غیرقابل پیش بینی داشته باشد.

فیلم لایو علی زکریایی درباره علی علیزاده را اینجا ببینید.

منبع: خبر فوری

17

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • فهيمه
  0

  حرف حق رو بايد از همه شنيد ولي در كمال احترام بايد مراقب هم بود تا بعدا مثل يه عده باعث طعنه اندازي ديگران نباشه من كه اين روزها اصلا به كسي اعتماد ندارم ولي در نهايت احترام حرف حق رو لايك ميكنم

 • سالم سالمي
  0

  ما از اول مطمئن بوديم علي عليزاده دست نشانده و جاسوس بي بي سي است و به او نمي شود اعتماد كرد چون او نان را به نرخ روز مي خورد و مخالفتش با آمريكا به دليل رد گم كردن و فريب اذهان عمومي بود نه اينكه دلش براي نظام جمهوري اسلامي بسوزد.او يك جاسوس خطرناكي است كه بايد همه هواسمان جمع باشد گول افكار پليد او را نخوريم.

  نظرات شما -
  • حسن
   0

   آره خیلی مراقب باشید یه وقت گولشو نخورید

 • همشهری
  0

  حرف های درستش را باید تایید کرد

 • امیر
  0

  کسی که پناهنده سیاسی هست تو انگلیس،چجوری میتونه حافظ منافع نظام‌اسلامی ایران باشه،با دست گرفتن پرچم‌حزب الله، نشون داد که آدم قابل اطمینانی نیست،و افکار پلیدی داره.و همه این کارهاش سناریویی بیش نیست برای جلب توجه و حمایت،از همینا جاسوس دو جانبه درست میکنن.