پیش بینی وحشت آور پیرزن نابینا از سال ۲۰۲۳ به وقوع می پیوندد؟

پیش‌بینی های بابا ونگا راجع به برخی اتفاقات کره زمین را در ادامه بخوانید.

بابا ونگا نام یک پیرزن نابینای  مقدونیه  ای است که در اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی در کشورش فوت شده و برایش مراسم تشییع جنازه بزرگی گرفته شده است. این پیرزن که به نوستراداموسبالاکان شهرت داشته در دوره حیات و البته بعد از مرگش پیش بینی هایی چون فاجعه  چرنوبیل  را داشته است. بخشی از پیش بینی های عجیب و غریب این پیرزن درباره اتفاقات جهان در سال ۲۰۲۳ بوده است که سبب شده تا دوباره در اخبار رسانه های جهان به او پرداخته شود.

سلاح های بیولوژیکی

ونگا مدعی شده است که در سال ۲۰۲۳ یک «کشور بزرگ» روی مردم آزمایش هایی با استفاده از سلاح های بیولوژیکی انجام خواهد داد. گفته شده است که در نتیجه این آزمایش ها صدها هزار نفر کشته خواهند شد.

انفجار در نیروگاه هسته ای

شاید ترسناک ترین و واقع گرایانه ترین پیشگویی بابا ونگا برای سال ۲۰۲۳ یک  انفجار در نیروگاهی هسته ای است. گفته می شود بابا ونگا فاجعه چرنوبیل را پیشگویی کرده بود و در شرایطی که جنگ در اوکراین ادامه دارد، پیشگویی او می تواند بسیار هشدار دهنده باشد. روسیه ماه هاست که نیروگاه هسته ای زاپوریژیا را اشغال کرده است و دو طرف دیگری را به بمباران این نیروگاه متهم می کنند. هر گونه حرکت اشتباهی از طرفین می تواند به یک فاجعه در این نیروگاه منجر شود.

بابا ونگا مدعی شده که در سال ۲۰۲۵ بخش زیادی از اروپا غیرقابل سکونت خواهد شد و در سال ۲۰۲۸ بشریت یک منبع انرژی جدید روی سیاره زهره کشف خواهد کرد و در سال ۲۰۳۳ نیز سطح آب دریاها به شکل چشمگیری افزایش خواهد یافت. بر اساس پیشگویی های بابا ونگا در سال ۲۲۸۸ سفر در زمان ممکن خواهد شد و در سال ۳۷۹۷ تمامی انسان ها زمین را ترک خواهند کرد. وی مدعی شده که در سال ۴۵۹۹ بشر به ابدیت و نامیرایی دست خواهد یافت و در سال ۵۰۷۸ انسان چیزی که به نام جهان هستی شناخته می شود را ترک خواهد کرد.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 9
 • ناشناس
  0

  تنها خداست که از آینده ما خبر داره

 • ناشناس
  2

  و تغییر اساسی در ایران

 • ناشناس
  1

  خخخخخخخخخخخ

 • ناشناس
  0

  مگه مسلمان به پیش‌بینی زندگی میکنه ؟!

 • ناشناس
  1

  خبر فوری :چند تا ماکت انسان نما کسی از بازار کرایه کنه چقدر هذینه داره؟!!!!🤔😏

 • وحید
  0

  با این چیزی که بابا ونگا جون گفته ، از آدم ها چیزی نمی مونه تا در سال فلان از زمین کوچ کنن. یادمه 2012 گفتن مایاها گفتن آخرالزمانه و قیامت

 • آزادی
  4

  ترسناک تر از زندگی در ایران نیست

 • ایرج
  0

  کور بوده ندیده یه چیزی گفته شما خودتون رو زیاد ناراحت نکنید

 • امیر
  0

  جنس از موتوری میگرفته