اسناد جدید مریم مقتدری: من دانشجوی قلابی نیستم + عکس

مریم مقتدری (متهم به دانشجوی قلابی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی) که در چند روز گذشته جنجالی شده است در ادامه ادعایش بر این که او دانشجوی رسمی دانشگاه شهید بهشتی بوده است در صفحه اینستاگرامش 2 عکس منتشر کرد.

مریم مقتدری (متهم به دانشجوی قلابی دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی) که در چند روز گذشته جنجالی شده است در ادامه ادعایش بر این که او دانشجوی رسمی دانشگاه شهید بهشتی بوده است در صفحه اینستاگرامش 2 عکس منتشر کرد.

او ادعا می‌کند یکی از عکس‌ها لیست حضور و غیاب دانشجوهای سایت دانشگاه شهید بهشتی است که اسم او در آن دیده می‌شود و عکس دیگر از واحدهای درسی ثبت نامی به اسم و مشخصات خودش است که از ربات تلگرامی دانشگاه برای او ارسال شده است.

در توضیح عکس‌ها هم نوشته است:

«اسم من رسما تو لیست دانشجوهای سایت شهید بهشتی بوده، حتی تو ربات تلگرامی هم با مشخصات من واحد درسی ثبت شده، پس دیگه این دروغ ضایع رو نگید که من فقط روپوش میپوشیدم و می‌اومدم دانشگاه، شما که نمیذارید بگم همه چیو پس چرا رسانه ایش کردید؟!

چون قراره بازداشت باشم و حرفی ازم در نیاد؟ من با این خانواده ی 60 هزار نفریم اندازه تموم رسانه هاتون حرف داریم واسه گفتن! گفتی نگو ولی میگم!!!! به آدم هاتونم بگین منو تهدید نکنن چون به مقامات قضایی اسنادمو نشون دادم، شما بیا اسنادتونو نشون بدین»

منبع: عصر ایران

66

شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • ناکجا آباد
  0

  چرا همش جلوی اسمتون غیبت خورده؟ دانشجوی بی نظمی بودین لابد!

  نظرات شما -
  • محمد
   0

   این هم مثل هزاران دانشجویی که بدون ازمون وارد دانشگاه میشن. بدون ازمون دانشجو شدن ومدرک گرفتن یعنی چی؟!!!!!!!!!!!!!!!!

 • تتلی
  0

  مملکتی که بی درو پیکره قطعا دانشگاهش هم مثل بقیه جاهاست شاید تشابه اسمی ویک اشتباه ترا به دانشگاه هدایت کرده واسم شما مثل بقیه درسیستمهای دانشگاه ثبت شده ولیکن از اساس اشتباه بوده است . مدیران دانشگاه که مرض ندارند فردی راضایع کنند اما یک نکته مهم وجود داره چرا اگر فریبی درکار بوده قبل از اینکه روشن شود رسانه ایی شد ه است!!!؟؟؟

 • فهيمه
  0

  حالا با اينهمه پول ميرفتي پرديس دانشگاهي كيش يا دانشگاه آزاد

  نظرات شما -
  • مینا فاخر
   0

   اون وقت نمیتونست با برند شهید بهشتی تبلیغ کنه

 • مسلمان
  0

  آخه این خانم با این وضع مالی حالا چه اصراری داشتند ایران درس بخونند بچه های دکترها و مهندس های ژن خوب خارج کشور تو دانشگاه های عجیب و غریب مورد تایید وزارت علوم تحصیل می کنند و بدون دردسر میان تو ایران مطب میزنند. به همین راحتی-به همین خوشمزگی. پس نگوییم علم بهتر از ثروت هست اقلا بگوییم علم با ثروت بهتر است!

 • ایرانی
  0

  از شتر پرسیدن که چرا کردنت کجه ، گفت: کجایم راست است که گردنم باشد . بنده خدا حالا کدام کار این مملکت درسته که دانشجوش باشه...

 • مینا فاخر
  0

  الان خیلی قشنگ صندلی دانشگاه می فروشن این خانوم هم در مبلغش اغراق می کنند ولی همون حدود ۱ میلیارده رسانه هم نمی خواد این موضوع رو بیشتر کش بده چون به نفع دانشگاه و حق خوری هاشون نیست