این زن عجیب ترین دزد ایران است

فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک سارق خانم کله پست های مخابراتی در محدوده "امین آباد" و کشف 7 پرونده سرقت، خبرداد.

این زن عجیب ترین دزد ایران است

 سرهنگ محمد قاسم طرهانی گفت: در پی وقوع چند فقره  سرقت  کله پست های مخابراتی در محدوده "امین آباد" در هفته های اخیر که باعث اخلال در خطوط تلفن و اینترنت منطقه شده بود، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری 173 این فرمامندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری امین آباد با کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی به دست آوردند متهم با استفاده از اره آهن بر باجه های مخابراتی را تخریب و کله پست های مخابراتی را سرقت کرده اند.

این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت: مأموران کلانتری امین آباد با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، در نهایت  در 16 تیر ماه امسال هویت و مخفیگاه متهم را که یک زن بود، شناسایی کردند.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی های قضائی روز گذشته تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم در محدوده "امین آباد" مراجعه و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ طرهانی تصریح کرد: متهم حدودا 35 ساله پس از انتقال به مقر انتظامی به 7 فقره سرقت کله پست های مخابراتی در محدوده "امین آباد" اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده و پایان تحقیقات جهت تکمیل پرونده و شناسایی سایر همدستان تحویل پلیس آگاهی شهرستان گردید.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • رابی
  2

  آیا این خانم برای سیر کردن شکم خودش و بچه هایش مجبور شده دزدی کند یا برای سرگرمی دزدی کرده؟
  اگر به خاطر فقر و گرسنگی بوده به جای ایشان میبایست مسئولان کشور را بازداشت کرد .
  در کشوری که رتبه هشتم از نظر ثروت و منابع در جهان را داراست و مردمش به خاطر گرسنگی دست به دزدی می زنند مطمئنا ثروت آنها را دزدان بزرگتری به یغما برده اند.

  نظرات شما -
  • ناشناس
   3

   چرا چرند میگی پس اون مسئول دزد هم از سر سیر کردن شکم زن و بچه ش دست به دزدی زده ؟؟؟؟؟؟

 • مظلوم
  0

  کشورایران با ای همه ثروت چرا مردماتش ای همه فقیر شدن کجاید مسئولان بی عرضه مگه کشورهای حاشیه خلیج فارس ثروتشان از مابیشتر استکه مردمش دربهترین رفاه وآسایش زندگی می کنندننگتان باد

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  اخبار سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد