تجاوز 3 پسر جوان به یک دختر

سه مرد جوان دختر 28 ساله را با خودروی کیا سراتو دزدیدند و به او تجاوز کردند.

تجاوز 3 پسر جوان به یک دختر

سه مرد جوان دختر 28 ساله را با خودروی کیا سراتو دزدیدند و به او تجاوز کردنددر واقع شهر طوخ مصر شاهد جنایت هولناکی توسط سه پسر جوان بود، به گفته شاهدان این سه پسر دختر جوان را به زور و با تهدید اسلحه به داخل خودروی کیا سراتو بردند.

سرهنگ عبدالفتاح، رئیس فرماندهی پلیس شهر طوخ در تشریح این حادثه  گفته بود: چند روز قبل پیامی از یک خانوم به ما رسید که طبق آن زن از سه پسر جوان شکایت داشت و گفت سه پسر جوان پس از دزیدن و انتقال وی به یک آپارتمان به نوبت به او تجاوز کردند و پس از اینکه نیت شومشان را عملی کردند از دختر قربانی روی کاغذی امضا گرفتند که بر اساس آن دختر جوان خودش به آپارتمان مذکور آمده و به او تعرضی نشده است، سپس دختر آسیب دیده را رها کردند و فرار  کرد. قربانی این حادثه یک دختر 28 ساله است که دارای لیسانس حقوق است.

رئیس فرماندهی پلیس شهر طوخ خاطرنشان کرده بود: بلافاصله تحقیقات گسترده را آغاز کردیم و با شهادت همسایه های آپارتمانی که در آن به قربانی تعرض کرده بودند موفق به دستگیری این سه جوان شدیم. نام یکی از آن ها قندیل است که 29 سال سن دارد و بیکار است، نام دیگری محمود است که 29 سال سن دارد و همان فردی است که دختر جوان را به زور به داخل خودرو مذکور برد و در آخر هانی 36 ساله که صاحب یک کارگاه جوشکاری است و همان فردی است که پس از تجاوز به قربانی از او برای رفع اتهام تحت فشار و زور امضا گرفت. 

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
 • نامردا
  0

  حقوقی برخورد کرده اند

 • ارش
  0

  اخبار زرد که به کشور ما ربطی ندارد چرا نشر میدید خوب.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  اخبار سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد