تجاوز وحشیانه گربه به دختر مشهدی

تبهکار 22 ساله معروف به «گربه » که به اتهامات مختلف تحت تعقیب پلیس بود در حالی روی تخت بیمارستان دستگیر شد که یک هفته قبل نیز پاکبان مشهدی را در سانحه رانندگی به کام مرگ فرستاد.

تجاوز وحشیانه گربه به دختر مشهدی

در پی وقوع چندین فقره گوشی قاپی های خطرناک در شمال شهر مشهد،تحقیقات گسترده ای توسط نیروهای کلانتری پنجتن آغاز شد و همه سرنخ های پلیسی به تبهکار خطرناک معروف به «گربه» رسید اما هیچ اثری از این دزد سابقه دار به دست نیامد.

از سوی دیگر با توجه به اهمیت و حساسیت این موضوع و با تاکید سرتیپ دوم احمد نگهبان(جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی)گروهی تخصصی از افسران دایره تجسس و اطلاعات کلانتری با هدایت مستقیم سرهنگ جعفرخانی(رئیس کلانتری پنجتن)وارد عمل شدند تا با گسترش دامنه تحقیقات و به کارگیری منابع و مخبران محلی ،هرچه سریع تر این تبهکار مخوف را دستگیر کنند.در همین حال چند شاخه اطلاعاتی وعملیاتی به رصدهای پلیسی پرداختند و تصاویری از «گربه مخوف» را در اختیار نیروهای گشت انتظامی قرار دادند.

درحالی که گروهی از نیروهای اطلاعاتی مراکز درمانی را به منظور شناسایی تبهکاران ومجرمان فراری زیر نظر داشتند حدود یک هفته قبل خبر وقوع سانحه وحشتناک رانندگی در بزرگراه شهید میرزایی(فجر)نیروهای انتظامی را به محل وقوع حادثه کشاند .

بررسی های مقدماتی نشان داد جوان موتورسواری که با سرعت دلهره آوری در بزرگراه فجر حرکت می کرد به دلیل از دست دادن کنترل موتورسیکلت با پاکبان زحمت کش شهرداری برخورد و او را نقش بر زمین کرده است.

دقایقی بعد امدادگران اورژانس دو مصدوم این حادثه وحشتناک را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال دادند اما بهروز بی نیاز(پاکبان)براثر شدت جراحات و صدمات جان خود را از دست داد و«سجاد-ف»(موتورسوار22ساله)تحت درمان قرارگرفت.

این ماجرا در حالی ادامه داشت که گروه تخصصی نیروهای کلانتری پنجتن برای انجام یکسری تحقیقات نامحسوس درباره مجرمان تحت تعقیب وارد بیمارستان شهید هاشمی نژاد شدند و بلافاصله «سجاد-ف» معروف به «گربه مخوف»را شناسایی کردند.

طولی نکشید که با هماهنگی های قضایی،این  تبهکار  خطرناک روز گذشته به مقر انتظامی منتقل شد و توسط ستوان مرادی(افسر پرونده)مورد بازجویی های فنی قرارگرفت اما در همان تحقیقات مقدماتی زوایای تکان دهنده ای از تبهکاری های این سارق سابقه دار در حالی فاش شد که پرونده  آزار  و تعرض بی رحمانه به دختری 18ساله نیز روند تحقیقات پلیسی را تغییر داد.

این دختر18 ساله که حدود2 ماه قبل از جوانی  متجاوز  شکایت کرده بود با دیدن «گربه مخوف»در کلانتری از شدت وحشت به لرزه افتاد ودر میان اشک وگریه گفت: آن روز این جوان(متهم) به در منزل ما در منطقه پنجتن آمد و در حیاط را به صدا درآورد .

زمانی که من در را باز کردم به من گفت:پدرت در خانه است؟که من پاسخ منفی دادم و در حیاط را بستم اما هنوز در رختخواب بودم که ناگهان او را با یک کارد وحشتناک بالای سرم دیدم و از شدت ترس فقط وحشت زده نگاهش می کردم ، او سپس با تهدید به مرگ به من تعرض کرد وازآن جا گریخت.

هنوز بررسی های پلیس،با صدور دستورات خاصی از سوی سردار نگهبان برای واکاوی جرایم هولناک این تبهکار بی رحم ادامه داشت که مال باختگان زیادی وارد کلانتری پنجتن شدند وگوشی قاپ حرفه ای را شناسایی کردند.

درهمین حال کنکاش های تخصصی نیروهای انتظامی درباره دیگر جرایم این دزد سابقه دار بیانگر آن بود که وی مدتی قبل به جرم گوشی قاپی های متعدد دستگیر و با سپردن وثیقه 3 میلیارد تومانی به طور موقت از  زندان  آزاد شده است.

متهم خطرناک این پرونده که مدعی است به خاطر شکل ظاهری چشمانش به «گربه»شهرت دارد ،به تعداد زیادی گوشی قاپی در مناطق احمدآباد، پنجتن، گلشهر، طلاب و...اعتراف کرد که تاکنون حدود 11تن از مال باختگان وی را شناسایی کرده اند.«گربه مخوف»که خالکوبی های بسیاری نیز دارد وادعا می کند اکنون فقط به قرص های مخدردار آلوده است،با دستور مقام قضایی در بازداشت به سر می برد.

شایان ذکر است او پرونده های دیگری در شعبه دوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی دارد که زیر نظر قاضی حسین امام وردی در حال رسیدگی است.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 19
 • ناشناس
  0

  گروهی تخصصی از افسران دایره تجسس و اطلاعات کلانتری
  چه واژه چرتی

  نظرات شما -
  • هامون ته بارزاده
   0

   این واژه وقتی به کار می رود که یک مجرم ساده بخت برگشته وچندتا افتابه دزد را می گیرند وحتی اسم پدر ومادرش را هم می گویند ولی وقتی یک دزد گنده به قول خودشون اختلاس گر را می گویند ب ز ...بعد می گویند گریخت به کانادا

 • محمد
  4

  باز هم بروید به جلیلی که مشهدی هست و شاگرد علم الهدی رای دهید.

 • ‌‌دا
  0

  کسی کخ این همه جنایت گرده چرا چشمش ابی کردین.یاشایدم افغانیه که نمیخواین لو بدین.و به افغانی ها بربخوره

 • ناشناس
  0

  آشغال

 • ناشناس
  0

  احتمال زیاد افغانی است

 • ناشناس
  1

  جای حیوان وحشی در قفس است نه اینکه او را با وثیقه آزاد کنید تا یک دختر و خانواده اش را بی آبرو کند و یک نفر را با موتور سیکلت زیر بگیرد و به سرقتها و شرارت های خود ادامه دهد!

 • ناشناس
  0

  در کل جهان مجرم خطرناک تصویر ونام کامل و محل سکونتش را منتشر می‌کنند تا مردم ساکن محله احتیاط کنن ، در ایران نمی‌کنن چرا ؟؟؟

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   به نظر خودت دلیلش چی میتونه باشه؟

 • ناشناس
  3

  فقط اعدام در محل

 • ناشناس
  1

  زایر است یا مجاور علم؟تقدس و معنویت شهر علم بیداد می کند!

 • محمدعلی
  1

  یه کم آموزش ببینه میتونه تو اعتراضات مردمی کار 10 تا مامورو انجام بده.

 • ناشناس
  2

  چرا این گربه هار آزادانه در شهر پرسه میزده؟

 • ناشناس
  0

  این چه تیتر مسخره ای زدی؟؟

 • ناشناس
  0

  چرا نمیگید کجایی هست و چرا با وثیقه آزاد شود که تجاوز آدم کشی کن

 • آشنا
  0

  مطمئن باشید اینبار هم آزاد میشود

 • ناشناس
  0

  افغانیه

 • ناشناس
  0

  ّبخشش، لازم نیست اعدامش کنید. این جمله قصه معروف دوران مدرسه ما بود که اکنون توسط قوه فسادیه به حقیقت پیوسته است. دلیل عدم برخورد با اراذل واوباش را نمیدانم .پس پلیس و قاضی وزندان برای چیه در کشور؟

 • ناشناس
  1

  اینها زوار زاده هستند،،،،،
  جدای از مردم شریف و زحمت کش مشهد @@@
  فقط نابودش کنید این کفتار را،،،،،،،

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  اخبار سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد