دستگیری قاتلان مادربزرگ پس از ۱۶ سال

فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری زن و شوهری که ۱۶ سال قبل با همدستی یکی از دوستانشان مادربزرگ میانسال خود را به قتل رسانده بودند، خبر داد.

دستگیری قاتلان مادربزرگ پس از ۱۶ سال

سردار جلیل موقوفه ئی  در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: 16 سال قبل، یک فقره قتل زن کهنسال در شهرستان بابل رخ داد و تلاش های ماموران انتظامی به نتیجه ای نرسید و بعد از این مدت، کارآگاهان پلیس آگاهی گرمسار با اشرافیت اطلاعاتی موفق به شناسایی قاتلان پیرزن 90 ساله در این شهرستان شدند.

وی با بیان اینکه پس از احراز هویت قاتلان و محل اختفای آنان، کارآگاهان پلیس آگاهی گرمسار به همراه ماموران انتظامی پاسگاه لجران، با تشکیل تیم های تخصصی طی عملیات غافلگیرانه زوج قاتل فراری را در مخفیگاهشان دستگیر کردند، ادامه داد: متهمان در تحقیقات پلیسی، اعتراف کردند،16 سال قبل با همکاری یکی از دوستانشان به منزل مادر بزرگ یکی از زوجین مراجعه و بعد از بستن دست و پا و دهان وی، طلاجات پیرزن را سرقت و از محل متواری شدند.

بیشتر بدانید: ۲۰ تجاوز و فیلم سیاه توسط خفاش میانکاله و زنده به گور کردن بنیامین ۱۷ ساله

سردار موقوفه ئی ادامه داد: پس از چند روز بی خبری از زن کهنسال، اعضای خانواده وی به منزل مراجعه و مشاهده می کنند وی فوت کرده است.

به گزارش پلیس، این مقام ارشد انتظامی استان، انگیزه قاتلان را سرقت طلاهای پیرزن عنوان کرد و اظهار داشت: ضمن تکمیل پرونده، متهمان با دستور قضایی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان در پایان تصریح کرد: تلاش ها برای شناسایی و دستگیری یکی دیگر از قاتلان همچنان ادامه دارد.

منبع: ایلنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    اخبار سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت خبرفوری هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد