قتل هولناک مرد جوان به دست زن خارجی

جانشین فرمانده انتظامی سمنان گفت: زن قاتل تبعه خارجی که در دماوند مرتکب قتل شد، با هوشیاری پلیس در ایوانکی گرمسار دستگیر شد و به ارتکاب جنایت به دلیل اختلافات شخصی اعتراف کرد.

قتل هولناک مرد جوان به دست زن خارجی

سرهنگ سید علی میراحمدی گفت: در پی اعلام فقدان مرد ۳۰ ساله تبعه افغانستان ساکن شهرستان دماوند استان تهران با بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد آخرین بار این فرد در اطراف بخش ایوانکی گرمسار تردد داشت و بر این اساس، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان به صورت تخصصی نسبت به واکاوی موضوع اقدامات خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند فرد  مفقودشده  با خانمی که او هم تبعه خارجی است، در ایوانکی به صورت تلفنی در تماس بوده و خودروی متعلق به وی چند شب گذشته به علت ایجاد مزاحمت ناشی از به صدا درآمدن دزدگیر توسط گشت کلانتری به پارکینگ منتقل شده بود.

وی با بیان اینکه ماموران از سرنخ‌های به دست آمده یقین پیداکردند که فرد مفقود شده با آن خانم ارتباط داشته است، اضافه کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی‌های لازم نسبت به بازرسی منزل متهم اقدام کردند و متوجه شدند وی با جمع کردن وسایل خود قصد خروج از کشور دارد که  دستگیر  شد.

وی با بیان اینکه پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی، سرانجام متهم به  قتل  مرد ۳۰ ساله با انگیزه اختلافات شخصی اعتراف کرد، افزود: قاتل در اعتراف خود گفت که مقتول را در باغچه حیاط خانه‌ای که در آن مستخدم بود، دفن کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی سمنان خاطرنشان کرد: با اعترافات متهم، اقدامات لازم قانونی انجام و قاتل با دستور قضایی روانه زندان شد.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 10
 • فریاد
  8

  هر روز جنایت افغانی ها واقعا دولت ایران خسته نشده ؟؟! بندازید بیرون این بی شرف ها به خانواده خودشون رحم نمی کنند بندازید بیرون تا خون مردم به جوش نیومده

 • مخاطب
  10

  این انگل صفتان طالبان رو بیرون کنید

 • ناشناس
  8

  افغانی ها جنایتکار هستند

 • ناشناس
  7

  الان یه مشت بدبخت مینویسند: اخراجشون کنید فلان کنید بسان کنید ..
  خودشون واردشون کردند حالا خودشون اخراجشون کنند؟؟؟ اگه میخواستند اخراجشون کنند چرا واردشون کردند احمق ابله😄

 • امییییییییییر
  9

  تمام افغانهارو برون کنید تا کار دستتون ندادند

 • مخاطب
  9

  طالبان در داخل کشورنفوذ کرده هرچه زودتر همشونو اخراج کنید

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   منتظر باش تا برات اخراجشون کنن!!

 • ناشناس
  10

  افاغنه جنایتکار باید اخراج بشن به جاشون کارگر چینی بیاد چینی ها انسان های مهربان و خانواده دوستی هستن ، افغانی ها بد ذات و بی عاطفه و تخس هستن ، زبان تشکر ندارن ، اصلا به زن احترام نمیزارن افغانی به خانواده خودش رحم نمیکنه چه برسه به دیگران کسی که رو خاکش تعصب نداره رو هیچی تعصب نداره ، اگر نظام مقدس جمهوری اسلامی افاغنه رو اخراج نکنه خود مردم علیه اونا بلند میشن نشانه هاش از الان هویدا شده مردم اول خشمشون رو تو فضای مجازی بیان میکنن بعد تو خیابون عملیش میکنن

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   دولت هوای افغانها را داره. اگه بخوای آشوب و اغتشاش کنی ساچمه توی چشمت میزنه🙂

 • ناشناس
  3

  برای هر افغانی ماهانه از سازمان ملل پول میگیرن مگه دیوانه هستند بندازن بیرون . مبلغیکه سازمان ملل میده از دیه ی ایرانی بیشتره پس در نتیجه ...

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها