مردی همسرش را به خاطر پول مواد مخدر کشت

مردی که قصد داشت از همسرش برای خرید مواد مخدر پول بگیرد، وقتی به خواسته اش نرسید، مرتکب قتل شد.

مردی همسرش را به خاطر پول مواد مخدر کشت

مردی که به خاطر تامین نشدن پول مواد مخدر مصرفی‌اش دست به قتل همسرش زد، ظرف چند ساعت دستگیر شد.

 ساکنان ساختمانی در جنوب تهران در ساعات پایانی شامگاه چهارشنبه گذشته، متوجه صدای مشاجره و درگیری همسایه‌شان شدند و از خانه‌هایشان بیرون آمدند. آنها مرد همسایه را دیدند که هراسان و سراسیمه از خانه‌اش خارج شد و بعد هم ساختمان را ترک کرد.

همین رفتار عجیب باعث کنجکاوی بیشتر همسایه‌ها شد و زمانی که پا به خانه همسایه خود گذاشتند با جسد خونین زن جوان مواجه شدند. پس از آن بود که ساکنان ساختمان با پلیس تماس گرفتند و ماجرایی را که شاهد آن بودند، برای اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تعریف کردند. دقایقی بعد ماموران نزدیک‌ترین واحد گشت پلیس در محل حضور یافتند و بعد از آن هم بازپرس کشیک قتل پایتخت را از موضوع مطلع کردند.

بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که زن 25 ساله با ضربات چاقو به قتل رسیده است. شاهدان هم گفتند: دیدیم همسر مقتول به نام مراد از خانه فرار کرد.

با بدست آمدن هویت متهم به قتل فراری، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به بررسی میدانی در اطراف قتلگاه زن جوان پرداختند. آنها احتمال می‌دادند متهم فراری برای بررسی موضوع به اطراف صحنه جرم برگردد.

ماموران با این فرضیه به بررسی میدانی ادامه دادند و ساعاتی از شروع تحقیقات نگذشته بود که موفق به شناسایی مراد شدند همان حوالی پرسه می‌زد.

مرد 29 ساله در تحقیقات به قتل ناخواسته همسرش اعتراف کرد و گفت: بعد از آنکه معتاد شدم، کار را رها کردم و بیشتر و بیشتر درگیر مواد شدم. کم کم مواد باعث شد خانه‌ام را هم ترک کنم و هر چند روز یکبار سراغ همسرم می‌آمدم تا پولی از او بگیرم تا هزینه موادم را تامین کنم.

او ادامه داد: کارتن‌خواب شده بودم و شب حادثه مثل وقت‌هایی که پول لازم داشتم، سراغم همسرم رفتم تا باز هم از او پول بگیرم.

این متهم به قتل در مورد همسرش و درآمد او گفت: همسرم در خانه‌ها کار می‌کرد و برایش سخت بود که من پول ساعت‌ها زحمتش را دود کنم. سر همین دعوایمان شد و ناخواسته دست به چاقو شدم و او را زدم.

با اعتراف مرد جوان، او به دستور بازپرس جنایی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد تا تحقیقات برای تکمیل تحقیقات ادامه یابد.

منبع: سایت جنایی
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 6
 • دردهای مزمن
  0

  برای کاندید شدن انتخاب و خدمت ب مردم صف میکشند.. اما همینها ک مدتهاست مثلا مسئولیتهای مهم و مختلف داشته اند.. کدامشان هم و غمشان ریشه کنی بیکاری، اعتیاد، مهاجرت ، ازدواج و آمار بالای طلاق و مشکلات کودکان و زنان تنگدست..ترک تحصیل قشر ضعیف و.. هست و برای یکدام از اینها فکر اساسی کردند..
  فقط حرف فقط حرف...
  امثال این زن بیچاره و فرزندان خانواده درگیر اعتیاد چ گناهی کرده ک اینجور باید تاوان بدهند..
  مرگ از این مظلومانه تر هم هست..
  حالا شما هی روضه بخون.. و از بیت المال خرج همسایه و غیر همسایه کن.

 • ناشناس
  1

  دختران همیشه بدترین گزینه را برای ازدواج انتخاب می کنند.

 • طذ
  0

  مرد جهنمی

 • ناشناس
  0

  اگر کسی مورد تهدید قرار بگیرد به چه کسی می تواند پناه ببرد بعد از کشته شدن بررسی پلیس و قوه قضاییه چقدر به مقتول کمک می کند

 • شهرام.ر
  0

  حالا مگه چکارش میکنن ؟؟ نصف دیه یک انسان !!! رو باید بده ( چون ارزش وجودی زنان نصف مردان است, حتی مردان هرزه و قاتل !!!)، تازه اگه خانواده زن بیچاره ، پول کافی به دولت پرداخت کنه!!! وگرنه چهار سال دیگه همین اشغال یه خانواده دیگه رو بدبخت میکنه.

 • ناشناس
  0

  دوستان عزیزم از صد تا اتفاق در جامعه ( دزدی ، قتل ، اعتیاد ، طلاق ، آدم ربائی ، ) یه خبر چاپ میشه!!!!!
  جامعه نابود وافسرده شده اند ؟؟ فکر اجاره مسکن اجاره محل کار هزینه‌های زندگی وبچه ها وووووو
  انسان را دیوانه میکنه؟؟؟؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها