پدر نقاش زن و پسرش را در آتش خشم سوزاند

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: مرد جوانی که پسر و همسرش را در خانه به آتش کشیده بود، دستگیر شد.

پدر نقاش زن و پسرش را در آتش خشم سوزاند

سردار علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: اوایل فروردین ماه امسال، کارکنان بیمارستان سوانح سوختگی بیمارستان شهید مطهری از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110، مرگ مشکوک یک مادر و پسر جوان را گزارش کردند.

وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی زبده  از کارآگاهان اداره دهم  پلیس آگاهی  تهران بزرگ پای در سردخانه گذاشتند و با  جسد  زن و پسر جوانی مواجه شدند که براثر  سوختگی  ، فوت شده بودند؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که این 2 براثر حادثه آتش‌افروزی عمدی در یک خانه‌ واقع در مرکز تهران از سوی پدر خانواده، قربانی جنایت شده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که پدر خانواده که نقاش ساختمان بوده با انگیزه نامشخصی با استفاده از بنزین اقدام به آتش‌ زدن همسر و پسرش کرده اما خودش در این حادثه آسیب جزئی دیده است.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، خیلی زود مرد میانسال را دستگیر کردند؛ متهم که در جریان بازجویی‌ها منکر هرگونه آتش‌افروزی مرگبار بود پس از مواجهه با مدارک و شواهد موجود داخل پرونده از یک جنایت هولناک رازگشایی کرد.

وی افزود: مرد جوان ماجرای جنایت را این‌طور توضیح داد، در خانواده ما اختلاف زیادی وجود داشت؛ روز حادثه قصد داشتم به نقاشی یک ساختمان بروم و از پسرم درخواست کردم برای کمک به‌همراهم بیاید اما او مخالفت کرد و مشاجره‌ای میان ما شکل گرفت؛ در این میان، بنزین را روی خودم ریختم و تهدید به  خودسوزی  کردم اما پسرم با بی‌ادبی جوابم را داد که من عصبانی شدم و بنزین را روی او ریختم و با فندک آتش‌افروزی کردم. 

در ادامه همسرم آمد تا به پسرم کمک کند اما با توجه به اینکه بطری بنزین روی زمین افتاده بود خودش نیز دچار حادثه شد؛ من نیز در این آتش‌سوزی جان سالم به‌در بردم، پشیمانم و قصد ارتکاب جنایت را نداشتم..

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، متهم برای سیر مراحل قانونی پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
 • ناشناس
  0

  خدا شفات بده !!!!!
  اصلا چرا بنزین دم دست داشتی ، چرا پسر دسته گلت را سوزوندی؟؟؟؟؟
  بی غیرت از مادرش یاد میگرفتی که خودش انداخته
  وسط اتیش به خاطر فرزندش :::::::::::
  اگر راست گفته باشی ؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس
  0

  لعنت به تو

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها