پسر بچه گمشده 6 روز در توالت خانه ای زندانی بود/ ویدئو

امیرحسین بزی که در گرگان ناپدید شده بود 6 روز بعد در حالی پیدا شد که از چنگال آدم ربایان فرار کرده بود.

پسر بچه گمشده 6 روز در توالت خانه ای زندانی بود/ ویدئو

امیرحسین بزی 14 ساله روز جمعه 14 اردیبهشت ماه حوالی ساعت 19 بعد از خروج از بازار محلی گرگان به طرز ناگهانی ناپدید شده بود بامداد پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه در تهران پیدا شد.

امیرحسین که بعد از 6 روز در آغوش خانواده قرار گرفته بود بعد از تحمل 6 روز پر استرس به شهر خود بازگشت.

پسر  گمشده  ربوده شده بود

این پسر 14 ساله در پاسخ به چگونه رفتن خود به تهران گفت: من بعد از خروج از بازار در حال بردن وسایل برای پدرم بودم که با دو مرد رو به رو شدم آنها من را به زور داخل ماشین کردند و بعد از چند ساعت وقتی چشمانم را باز کردم دیدم نزدیکی تهران هستیم و دوباره بیهوش شدم . وقتی برای بار دوم به هوش آمدم خودم را در یک کلبه جنگلی دیدم و 2 مرد غریبه مرا داخل سرویس بهداشتی این کلبه زندانی کرده بودند.

امیرحسین درباره درخواست گروگانگیر ها گفت: من را برای دزدی به تهران برده بودند و وقتی من درخواست  آنها را قبول نکردم چندین بار من را داخل رودخانه پرت کردند که خوشبختانه  شانش آوردم و تنها دست و پایم زخمی شد آنها سعی داشتند مرا با تهدیدهایشان تسلیم خود کنند تا برایشان دزدی کنم.

امیرحسین درباره نحوه نجات پیدا کردنش گفت: من توانستم با شکستن شیشه سرویس بهداشتی کلبه جنگلی که در آن مبحوس بودم فرار کنم و تا جایی که می توانستم می دویدم تا از آن محل دور شوم تا اینکه با مرد جوانی روبرو شدم و از او خواستم کمکم کند و گوشی موبایلش را در اختیارم قرار داد و توانستم با مادرم تماس بگیرم و آن مرد مرا به کلانتری برد و خانواده ام نیز به آنجا آمدند.

پسر 14 ساله در خصوص دستگیری متهمان گفت: متهم اصلی فرار کرد اما همدست او به دام افتاد.

مادر امیرحسین در پاسخ به آشنا بودن گروگانگیران گفت: نه ما اصلا این افراد را نمیشناختیم حتی امیرحسین شبی که به من زنگ زد محلی که در آن بود را نمیشناخت. یک نفر به ما زنگ زد که امیرحسین را پیدا کرده ایم و همراه اقوام خود به محلی که گفته بودند رفتیم.

ما وقتی در حال دیدن دوربین های مداربسته آخرین جایی که پسرم در آنجا حضور داشت بودیم امیرحسین با تلفن یک مرد اهل بلوچستان به ما زنگ زد و درخواست کمک کرد. ما از مرد بلوچی درخواست آوردن امیرحسین به اداره آگاهی شدیم و خودمان را به سرعت به آنجا رساندیم.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  0

  امنیت. البته برای دزدان، و....

 • ناشناس
  1

  چه داستان مسخره‌ای ؟؟؟ بچه مردم بدزدند که دزدی کنه، اونم ۱۴ساله حالا اگه قبول میکرد موقع سرقت فرار میکرد!!!!!

 • رابی
  0

  امنیت داریم.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها