سرهنگ قلابی برای گرفتن نان بدون نوبت دعوا به راه انداخت

مردی که با سوءاستفاده از لباس های فرم فراجا، سعی می کرد امور شخصی خودش را زودتر از دیگران انجام دهد، هنگامی مقابل یکی از نانوایی ها دستگیر شد که برای گرفتن نان بدون نوبت، دعوا به راه انداخت بود.

سرهنگ قلابی برای گرفتن نان بدون نوبت دعوا به راه انداخت

در پی گزارش درگیری در یکی از نانوایی های بولوار هدایت، بلافاصله نیروهای گشت انتظامی کلانتری شفای مشهد، عازم محل درگیری شدند و در حالی به تحقیق پرداختند که متصدی نانوایی مدعی بود فردی که لباس فرم نیروی انتظامی با درجه سرهنگی را به تن دارد، برای گرفتن نان بدون نوبت، اقدام به توهین و درگیری کرده است.

وقتی ماموران کلانتری از مرد مذکور تقاضای کارت شناسایی کردند، او مدعی شد از نیروی دریایی ارتش به یگان پلیس آگاهی مشهد منتقل شده و در عین حال کارت شناسایی معلولیت خود را به افسران فراجا ارائه داد. همین موضوع کافی بود که نیروهای انتظامی دست بندهای آهنین قانون را بر دستان وی حلقه بزنند. طولی نکشید که سرهنگ قلابی با دستور سرگرد احسان سبکبار رئیس کلانتری شفا به مقر انتظامی منتقل شد و مورد بازجویی قرارگرفت.

این مرد که خود را «هادی-ر» معرفی می کرد، درباره جعل عنوان افسران ارشد نیروی انتظامی وسوءاستفاده از لباس های فرم این سازمان گفت: می ترسیدم به خاطر معلولیتی که از ناحیه پا دارم از برخی مردم کتک بخورم به همین خاطر از چندماه قبل این لباس های فرم نیروی انتظامی را از چهارراه لشکر خریدم چون می دانستم مردم احترام خاصی برای نیروی انتظامی قائل هستند و مورد توجه قرارمی گیرند.
این اظهارات در حالی بیان شد که همسر متهم به افسران دایره تجسس کلانتری گفت: همسرم هر بار که قصد داشت کارهای اداری و شخصی خودش را انجام دهد، این لباس ها را بر تن می کرد و از خانه بیرون می رفت. در صف نانوایی هم به همین دلیل سر و صدا به راه انداخت چرا که قصد داشت بدون نوبت از نانوایی نان بگیرد اما متصدی نانوایی از او خواسته بود تا مانند دیگران نوبت را رعایت کند.
در خور یادآوری است متهم مذکور که با رفتارهای خود و جعل عنوان نیروی انتظامی، موجب خدشه دار شدن منزلت و جایگاه افسران بی ادعای پلیس شده بود با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

منبع: خراسان
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • اصفهانی
    0

    واقعی شو خیلی بوده حتی از دید قضات دادگاهها حتی از دید عقلهای درست و سن ها جا افتاده

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها