تیراندازی پلیس برای دستگیری سارقان

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 3 سارق حرفه‌ای که اقدام به سرقت آینه بغل و چراغ جلو خودروهای وارداتی کرده بودند، خبر داد.

تیراندازی پلیس برای دستگیری سارقان

سردار علی ولیپور گودرزی درباره جزئیات این خبر گفت:‌ در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، کارآگاهان گشت پلیس آگاهی در منطقه نظام آباد درحال گشت زنی بودند که به یک دستگاه خودروی تیبای سفید با سه سرنشین مشکوک شده و ضمن تحت نظر قرار دادن رفتار آنان، بررسی‌های اولیه را نیز آغاز کردند که در جریان آن متوجه شدند، پلاک خودروی موردنظر دارای سابقه سرقت است. در همین راستا نیز برای دستگیری این افراد وارد عمل شدند. 

وی با بیان اینکه راننده خودروی سواری پس از مشاهده ماموران به شکل خطرناکی اقدام به فرار کرد، گفت: در همین راستا نیز تعقیب و گریز میان پلیس و خودروی متهمان آغاز شد. فرار دیوانه‌وار این خودرو بدون توجه به فرمان ایست پلیس ادامه داشت و آنان در حین فرار با چندین دستگاه موتورسیکلت برخورد کرده و خساراتی را نیز به آنان وارد کرد. در همین راستا ماموران با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی کرده و سرانجام متهمان را در جنوب تهران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

ولیپور گودرزی با اشاره به بازرسی ماموران از داخل خودروی مذکور گفت: ماموران در بازرسی از داخل خودرو تعداد پنج عدد آینه بغل و ابزار آلات مخصوص باز کردن صندوق عقب و در خودرو را کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انتقال متهمان به مقر انتظامی و انجام بازجویی از آنان گفت: متهمان که هر سه سابقه‌دار و جزو سارقان حرفه‌ای بودند، در جریان تحقیقات ابتدایی به سرقت های متعدد  آینه بغل و چراغ جلو از خودروهای وارداتی اعتراف کردند. در ادامه و  با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، متهمان به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
 • ناشناس
  0

  سلام اینهایی که سابقه خلاف دارند رو اعدام کنید

 • ناشناس
  0

  باید دلیل ریشش ببینن چیه چرا علتش چیه یه درخت افت بزنه سم میزنن قطعش نمیکنن

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها