قتل مرد تهرانی با نقشه زن خیانتکارش

تحقیقات در پرونده قتل مرد جوان که جسد خونین وی در آپارتمانش کشف شده، نشان می‌دهد که همسر وی برای اجرای یک توطئه هولناک، کارفرمای خود را اجیر کرده بو د تا جان همسرش را بگیرد.

قتل مرد تهرانی با نقشه زن خیانتکارش

چند روز پیش زنی جوان با پلیس تماس گرفت و مدعی شد همسایه‌شان به  قتل  رسیده است. او به اپراتور پلیس 110 گفت: دقایقی قبل زنی جوان که همراه همسرش در همسایگی ما زندگی می‌کنند با من تماس گرفت و خواست مقابل خانه آنها بروم و از حال همسرش که در خانه بود باخبر شوم. او می‌گفت نگران همسرش است، اما وقتی مقابل خانه‌شان رفتم، در باز بود و از لای در  جسد  غرق درخون همسر او را دیدم که روی زمین افتاده بود.

با این تماس، تیمی از مأموران، راهی محل حادثه که یکی از محله‌های پایتخت بود، شدند. مقتول مردی حدوداً 37 ساله بود که در رختخواب، بر اثر اصابت ضربه جسمی سخت به سر به قتل رسیده بود. همسرش نخستین مظنون پرونده بود، اما ادعا می‌‌کرد که در زمان جنایت در خانه حضور نداشته است.

او گفت: ساعت 10صبح دیروز برای دیدن یکی از بستگانم به خانه‌اش رفتم و شب آنجا ماندم. صبح که شد هرچه با همسرم تماس گرفتم، جواب نداد و برای همین از همسایه‌مان خواستم مقابل خانه‌مان برود. نمی‌دانم چه‌کسی شوهرم را به قتل رسانده است.

 افشای خیانت زن جوان

در ادامه معلوم شد که زن جوان دروغ می‌گوید. به این ترتیب بار دیگر تحت  بازجویی  قرار گرفت و باز داستان خیالی‌ای را بازگو کرد. او گفت که احتمالا مردان نقابدار وارد خانه‌شان شده و جان شوهرش را گرفته‌اند. سرانجام این زن روز گذشته اسرار قتل شوهرش را بازگو کرد و گفت کارفرمایش به زندگی شوهرش پایان داده است.

وی گفت: با شوهرم اختلافات شدیدی داشتم؛ به‌طوری که می‌خواستم از او جدا شوم. شوهرم اما حاضر نبود طلاقم بدهد. یک روز که حالم بد بود، ‌کافرمایم نزد من آمد تا جویای احوالم شود. من در یک کارگاه کار می‌کنم و آن روز سفره دلم را برای کارفرمای خود باز کردم.

به او گفتم که با شوهرم اختلاف دارم و او مرا اذیت می‌کند. به‌ تدریج میان ما علاقه به ‌وجود آمد تا اینکه تصمیم به قتل شوهرم گرفتیم. قرار شد شب حادثه من به خانه یکی از بستگانم بروم و کارفرمایم وارد خانه‌ام شود و جان شوهرم را بگیرد. او هم آن شب نقشه را اجرا کرد و بعد به من پیام داد که کار تمام ‌شده است.

با اعترافات تازه این زن، بازپرس جنایی دستور بازداشت کارفرما را صادر کرد.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • منیژه
  0

  فاطی جون بیا وسط
  ببینم چه می کنی

 • ناشناس
  4

  ایوالله. در این حکومت چنان مرد رو بدبخت و ذلیل کردید که برای ۵ دقیقه لذت، دست به قتل میزنه.

 • ناشناس
  0

  چه قبل مرگ چه بعد مرگ مهریه باید بدید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها