این زن چادری مرد بود!/ دسیسه خبیثانه اش چه بود؟

مرد 34 ساله سابقه داری که 8 ماه قبل از زندان آزاد شده است، در حالی توسط نیروهای کلانتری شهرک مهرگان مشهد دوباره دستگیر شد که این بار با پوشش زنانه به فروشگاه های تلفن همراه نیز دستبرد می زد.

این زن چادری مرد بود!/ دسیسه خبیثانه اش چه بود؟

 در پی گزارش سرقت های متعدد از فروشگاه های تلفن همراه در مناطق شمالی شهر مشهد،گروه ویژه ای از افسران دایره تجسس کلانتری مهرگان با تاکید سرتیپ دوم احمدنگهبان جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی عامل یا عاملان سرقت ها آغاز کردند.

آنان با بررسی تصاویر و فیلم هایی که برخی مال باختگان در اختیار پلیس قراردادند، به تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی پرداختند و دراثنای تحقیقات متوجه شدند که مردی با پوشش زنانه وارد مغازه ها می شود و با خیال راحت گوشی های تلفن را به سرقت می برد.

به همین دلیل ردزنی های اطلاعاتی با هدایت مستقیم سرهنگ کریمی رئیس کلانتری مهرگان ادامه یافت و طرح های ویژه ای برای دستگیری وی به اجرا درآمد تا این که این فرد هنگام کش و روزنی در یکی از فروشگاه های بولوار شهید کشمیری،مورد ظن متصدی فروشگاه قرارگرفت و بدین ترتیب با اطلاع رسانی این مغازه دار، بلافاصله نیروهای عملیاتی عازم محل شدند و او را در حالی دستگیر کردند که وارد یک فروشگاه دیگر شده بود تا با شگرد پوشش زنانه سرقت های خود را تکرار کند.

با دستگیری این مرد و انتقال وی به مقر انتظامی، مشخص شد که او از سارقان سابقه دار است که با شگردهای متعددی به فروشگاه های تلفن همراه دستبرد می زند. درهمین حال بررسی های افسران دایره تجسس نشان داد او روزنه هایی را با کلنگ در برخی از فروشگاه ها ایجاد کرده و شب هنگام با  پوشش زنانه، به اموال فروشگاه دستبرد می زند. همچنین تحقیقا ت بیشتر بیانگر آن بود که سارق مذکوردراتوبوس های شهری نیز کیف زنی می کند و با استفاده از شلوغی برخی مغازه ها،از طریق کش و روزنی هم سرقت های زیادی انجام داده است.

بنابراین بررسی های تخصصی نیروهای انتظامی وارد مرحله جدیدی شد و سرنخ هایی از سرقت های متعدد به دست آمد که توسط این سارق حرفه ای صورت گرفته است. به همین خاطر مخفیگاه این دزد سابقه دار نیز مورد بازرسی قرارگرفت و تعداد زیادی گوشی های سرقتی نو به همراه 800 فلش و مموری، هزار رم ریدر و چندین پاور بانک کشف شد. در ادامه تحقیقات متهم به سرقت اعتراف کرد اموال سرقتی را زیر تخته سنگ بزرگی در بیابان های اطراف بولوار شهید کشمیری مخفی کرده و در فرصت مناسب به فروش می رساند.

وی تاکنون به سرقت از 40 گوشی فروشی در مناطق مختلف و به ویژه شهرک مهرگان اعتراف کرده و مدعی است ده ها فقره سرقت نیز در اتوبوس های شهری، جمعه بازارها و همچنین اطراف بازار رضا(ع)انجام داده است که بررسی های افسران دایره تجسس کلانتری مهرگان دراین باره ادامه دارد.

منبع: خراسان
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • ناشناس
  0

  این باید درجه ارتشبدی بگیرد. فکر کنم اعدام برایش بهتر است تا مردم از دست اینگونه افراد خلاص شوند.

 • رابی
  0

  قاضی حکم به شوهر دادنش بدهد😅🤣😆

 • منصور
  0

  قیافش شبیه اجنه شده با چادر

 • ناشناس
  0

  یک روز یه گدا اومده بود در خونه ما
  من جرات نکردم در رو باز کنم
  احساس کردم مرد هست چادر داشت ماسک زده بود ولی لحنش و هیکلش به زن نمی‌خورد چشماش شبیه مرد بود از پنجره که نگاه می‌کردم
  خانم‌ها وقتی در منزل تنها هستید به هیچ عنوان در رو به روی ناشناس باز نکنید
  بعضی با حقه گدایی بعضی با حقه غذای نذری وارد میشن حواستون باشه

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها