حادثه وحشتناک در خیابان قزوین تهران !/ عکس هایی که عمق فاجعه را نشان می دهد

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع حادثه ای وحشتناک در خیابان قزوین خبر داد.

حادثه وحشتناک در خیابان قزوین تهران !/ عکس هایی که عمق فاجعه را نشان می دهد

جلال ملکی، گفت: ساعت 17:37 امروز، حادثه تخریب دیواره های  گودبرداری در خیابان قزوین به سامانه 125 اعلام می شود. فورا 2 ایستگاه به محل حادثه اعزام می شوند و به هنگام رسیدن متوجه می شوند در قطعه زمینی به وسعت هزار متر، گودبرداری به عمق حدودا چهار متر انجام شده است.

وی در ادامه تاکید کرد: در این حادثه، به هنگام گودبرداری، دیواره ها در ضلع غربی تخریب می شود و دو نفر کارگر، در زیر آوار گرفتار می شوند. 

ملکی همچنین افزود: آتش نشانان همزمان با عملیات ایمن سازی، عملیات آواربرداری را نیز شروع کردند و در دقایق اولیه موفق می شوند یک مرد 50 ساله که از  اتباع افغانستان  بوده است را زنده از زیر آوار خارج کنند. پس از آن، تلاش برای نجات فرد دوم همچنان ادامه داشت تا اینکه مرد 25 ساله ای که او نیز از اتباع افغانستان بود به ماموران اورژانس تحویل داده شد. ماموران اورژانس گزارش دادند که متاسفانه این فرد، جان خود را از دست داده است.

او تاکید کرد: این عملیات در ساعت 19:45 به پایان رسید. از این موارد حوادث در گذشته نیز داشته بودیم که به نظر می رسد لازم است مسئولان پروژه توجه کافی در خصوص تامین ایمنی کارگران داشته باشند تا دیگر شاهد رخ دادن چنین حوادثی در شهر نباشیم.

ریزش آوار (4)

ریزش آوار (3)

ریزش آوار (1)

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 2
 • ناشناس
  0

  افغانی بیچاره....
  افغانی هایی که اینقدر بهشون حمله می‌کنید این کارها رو واسه کشورتون انجام میدن....

 • چای دبش باغ ازگل
  0

  پر از گنج های گمشده ایران زمین

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها