مقتول با همسرم رابطه داشت، از کشتنش پشیمان نیستم

مردی که به خاطر خیانت همسرش، او و مهندسی جوان را با ضربات چاقو زده و باعث مرگ مرد جوان شده است در دادگاه ابراز پشیمانی نکرد.

مقتول با همسرم رابطه داشت، از کشتنش پشیمان نیستم

متهم در جلسه رسیدگی به اتهامش گفت از زنده بودن همسرش ناراحت است و زن خائن را مستحق مرگ می‌داند.

بر اساس محتویات پرونده، قتل مهندس جوان سه سال قبل اتفاق افتاد. مردی به نام سهراب با پلیس تماس گرفت و گفت همسرش و مردی غریبه را با چاقو زده است. با حضور مأموران در محل هر دو مجروح به بیمارستان منتقل شدند اما مهندس جوان به نام رایان جانش را از دست داد و مهناز، زن جوان، جان به در برد.

سهراب مسئولیت همه اتفاقاتی را که افتاده بود، گردن گرفت و گفت: چند سال قبل همسرم به من خیانت کرد و در دادگاه نیز محکوم شد؛ اما چون دو دختر دوقلو داشتم، او را بخشیدم. در دوران کرونا همسرم دورکار شد و مدتی در خانه کار می‌کرد؛ اما یک‌باره گفت باید سرکار برگردد.

حرف‌های او خیلی مشکوک بود. من همسرم را تحت نظر گرفتم و گوشی موبایلش را بررسی کردم. متوجه شدم با فردی بارها تماس تصویری داشته است. شماره به نام یک زن ثبت شده بود و همسرم گفت این زن دوست جدیدش است.

متهم ادامه داد: من حرف مهناز را باور کردم؛ اما رفتارهای مشکوک او ادامه داشت. تا اینکه یک روز با همسرم تماس گرفتم و  پرسیدم کجاست که گفت سر کار است. وقتی شب به خانه آمدم، دخترم گفت مادرش خانه بود و سر کار نرفت. فهمیدم زنم باز دروغ می‌گوید. روز حادثه دوباره با او تماس گرفتم. همسرم گفت سر کار است. من سرزده به خانه آمدم و دیدم همسرم در حالت بدی در خانه است.
همه جای خانه را گشتم. همسرم گفت چون در خانه تنها بوده لباس نپوشیده ولی حرفش را باور نکردم. سمت دستشویی رفتم و دیدم در قفل است در را شکستم و وارد شدم و مرد جوان را دیدم که در دستشویی بود. همان‌جا با چاقو مهناز و آن مرد را زدم.

متهم گفت: قبل از اینکه وارد خانه شوم با باجناقم تماس گرفتم و به او گفتم بیا و شاهد باش که این زن با من چه کرده است. من باجناقم را بیرون از خانه نگه داشتم و اجازه ندادم وارد شود تا زمانی که هر دوی آنها را با چاقو زدم.

مأموران در ادامه تحقیقات خودشان متوجه شدند روز حادثه رایان بیش از 70 بار با مهناز تماس گرفته است. بنابراین رابطه او و مهناز برای دادسرا محرز شد.

پلیس همسر رایان را هم پیدا کرد. این زن تأیید کرد شوهرش با مهناز رابطه داشت. او گفت: زندگی من سیاه شده بود. بارها به مهناز گفتم پایت را از زندگی من بیرون بکش؛ اما همچنان شوهرم به رابطه با او ادامه می‌داد. آخر هم در خانه همان زن کشته شد.

با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. در جلسه رسیدگی مادر مقتول درخواست قصاص کرد.

سپس متهم در جایگاه قرار گرفت. او اتهام را قبول کرد و گفت حاضر به عذرخواهی نیست و مقتول را مستحق مرگ می‌دانست. با توجه به گفته‌های متهم، دادگاه دستور تحقیق بیشتر درباره رابطه مهناز و رایان را صادر کرد و در نهایت پرونده دوباره به دادگاه برگشت.

در جلسه دوم رسیدگی به این پرونده مادر رایان یک بار دیگر درخواست قصاص کرد. او گفت: مهناز پسرم را گول زده و اغفال کرده بود. پسر من مقصر نبود. من برای این مرد درخواست قصاص دارم.

وقتی نوبت به سهراب رسید، یک بار دیگر گفت: از کاری که کردم پشیمان نیستم. دخترانم هم تأیید کردند مادرشان با رایان رابطه داشته و مدارک زیادی این موضوع را ثابت می‌کند. تنها ناراحتی من این است که چرا زن خائنی مثل مهناز نمرد و زنده ماند این دومین بار است که او به من خیانت می‌کند و مستحق مرگ بود.

بعد از گفته‌های متهم و وکیل مدافع او هیأت قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

منبع: اعتمادآنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 18
 • ناشناس
  5

  دمت گرم .

  نظرات شما -
  • ناشناس
   3

   درسته
   و خوش به حال اون خانم که شوهر خیانتکارش به دست مردی دیگر کشته شد
   این زن از سه نفر دیگر ماجرا خوش شانس تر است
   بی دردسر از دست شوهر خائن راحت شد
   خوش به حالش....

  • ناشناس
   1

   متاسفم برات

 • ناشناس
  3

  باید اول همسر خیانتکار خود را می کشتی و سپس مرد اجنبی را!

 • ناشناس
  4

  قصاص نداره خوب کاری کرده

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   قتل عمدی قصاص ندارد که شوهر زن خود را با مرد اجنبی در حال زنا ببیند وگرنه حتی اگر آنها را برهنه در کنار هم ببیند و آنها را بکشد قصاص می شود!

  • ناشناس
   0

   کاش مردانی هم که خیانت می‌کردند زنهاشون این‌ها رو میکشتن و قصاص نمیشدن ولی افسوس اینجا فرق است بین زن و مرد
   و همیشه حقوق زن پایمال میشه

 • تلمبه
  4

  زنشو میکشت و مرد را اخته میکرد و باید بچه هاست هم دی آن ای تا معلوم بشه راستی آزمایی بشه یه کلیپ دیدم قاضی خودش شنگول را برید

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   چرا باید مرد خیانتکار زنده بماند؟؟؟
   بسیار کار خوبی کرده
   مرد خیانتکار هم مانند زن خیانتکار باید کشته بشه
   مغرور نباشید مردان کله خراب 😂😂😂😁😁

 • ناشناس
  0

  مرگ بر هر چی خیانتکار است

 • ناشناس
  1

  زن خیانتکار هم به جرم زنای محصنه باید سنگسار بشه

 • ناشناس
  0

  خوب همیشه،این را می گویید،خوب رای دادگاه را هم بنویسد،همیشه،اخبار ابتر و بدون نتیجه می مانند،زنا ثابت نمی شود و قاتل باید قصاص شود،در ضمن می توانست،انرا طلاق دهد.تا هر کس پی سرنوشت خودش برود،از نظر قانونی و شرعی وی نمی تواند زنا را ثابت کند.انهایی که کار قاتل را تحسین می کنند،افراد مریض و از نظر روانی انسانهای سالمی نیستند.

 • فرزندایران
  0

  خط قرمز هر مردی ناموسش هست . تو مجردی خواهر مادر تو متاهلی خانم هم اضافه میشه به اینا ... همین اتفاق برای هرکدوم از ما ها میفتاد جلوی چشامون چه کاری میکردیم ؟! من بودم میکشتم جفت شو که هیچ لخت وسط کوچه رهاشدن میکردم که ببیند عاقبت خیانت مرگ هست

 • محمدرضا
  0

  خائن آزاد و مظلوم اعدام اینست عدالت

 • ناشناس
  0

  دمت گرم به خدا ۰۰۰ خیلی قشنگ جواب دادی تو دادگاه ،،،،

 • ناشناس
  0

  زنانی که شوهران خیانتکار دارن همیشه دعا کنن اگه شوهره خواست با زن دیگری ارتباط بگیره زن شوهردار باشه
  چقدر لذت داره توسط شوهر اون زنه کشته بشه 😁

 • ناشناس
  0

  چه مملکت ودنیایی شده چه دارد بر سر ما می آید خدایا خودت رحم کن با دوتا بچه دنبال عشق وحالنداگه میخواستی چرا مادر شدی چرا ازدواج کردین صحبتم هم باخانوم هاست وهم اقایان

 • علی
  0

  طبق قانون مجازات اسلامی این مرد قصاص نخواهد شد چرا که همان لحظه بر اومحرز شده که زن و مرد غریبه مدحورالدم هستند اگر هم خیانت زن و زنایش محرز شود فقط از جنبه عمومی قتل به ۷ سال زندان و با عف مشروط بعد از ۴۲ ماه از زندان آزاد خواهد شد، این بهترین و شجاعانه ترین کاریست که یک مرد میتواند و میباید در مواجحه با چنین صحنه هایی باید انجام دهد من به نشانه احترام دست این مرد را میبوسم

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها