تیراندازی پلیس در صحنه دستگیری دزد گوشواره های زن تهرانی

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق جوان خودرو توسط کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.

تیراندازی پلیس در صحنه دستگیری دزد گوشواره های زن تهرانی

سردار علی ولیپور گودرزی رئیس  پلیس آگاهی  تهران بزرگ اظهار کرد: فروردین ماه امسال، در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی کارآگاهان پلیس آگاهی در محدوده خیابان "فدائیان اسلام"  تهران در حال گشت زنی بودند که  به یک دستگاه خودرو تیبا   با 2 سرنشین مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: کارآگاهان در گام نخست متوجه شدند، پلاک خودروی موردنظر سابقه سرقت از  حوزه استحفاظی کلانتری 108 نواب را دارد و وسیله نقلیه مذکور سرقت شده است که  همین کافی بود تا کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شوند و بلافاصله دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کنند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: متهم پس از مشاهده پلیس با ماشین به صورت خطرناکی (خلاف جهت ) در بزرگراه بعثت متواری شد  که کارآگاهان در جریان تعقیب و گریز چند کیلومتری با رعایت قانون بکارگیری با  شلیک  چند تیر هوایی و  اجرای طرح مهار خودرو را پس از تصادف با یک ماشین نیسان متوقف  کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه یکی از متهمان با سواستفاده از تاریکی هوا فرار کرد اما همدستش بازداشت شد،  گفت:  تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، متهمان قصد ارتکاب اعمال مجرمانه‌ای  از جمله سرقت خودروی دیگری را  در جنوب تهران داشته که با درایت بموقع پلیس دستگیر شد.

وی گفت: متهم در جریان تحقیقات ابتدایی نیز به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو در جنوب تهران و سرقت به عنف گوشواره از زن جوانی  اعتراف کرد.

سردار علی ولیپور گورزی در پایان با بیان اینکه خط قرمز پلیس امنیت شهروندان است،خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و تلاش ها برای دستگیری دیگر متهم پرونده ادامه دارد.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها