خودکشی مرد بدهکار از روی پل عابرپیاده در اتوبان صیاد شیرازی تهران

مرد ۶۵ ساله بدهکار با پرت‌کردن خود از پل عابر پیاده به زندگی‌اش پایان داد.

خودکشی مرد بدهکار از روی پل عابرپیاده در اتوبان صیاد شیرازی تهران

ساعت ۲۱و۳۰ دقیقه شامگاه ۱۸ بهمن امسال مردی با پلیس ۱۱۰ تهران تماس گرفت و اطلاع داد که مردی ۶۵ ساله از پل عابر در حوالی اتوبان صیاد شیرازی تهران به پایین افتاده و بعد از آن هم چند خودرو از روی او رد شدند.

وقتی ماموران به آنجا اعزام شدند معلوم نبود او خودش از پل به پایین افتاده یا کسی وی را پرت کرده است. با توجه به مشکوک‌بودن ماجرا، مرگ او به بازپرس کشیک  قتل  دادسرای جنایی تهران گزارش شد و با دستور قضایی تحقیقات در این رابطه آغاز شد.

ماموران در ادامه متوجه شدند که مرد فوت‌شده کارت‌بانکی در جیب کتش بوده که از این طریق هویتش شناسایی شد. با تحقیق از خانواده پی بردند که مرد فوت‌شده در یکی از محله‌های تهران سوپرمارکت داشته و به افرادی بدهکار بود. آن شب از محل کارش به خانه بازگشته است. دو ساعت قبل از کشف جسدش به خانواده‌اش گفته کاری دارد و از خانه بیرون رفته و بعد جسدش در اتوبان پیدا شده بود.  

​​​​​​​گودرزی، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت: ماموران به تحقیقات دراین‌باره ادامه دادند که معلوم شد او به قتل نرسیده و خودکشی کرده است.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • شهرام.ر
  1

  از رییس مجلس باید پرسید که آیا رفتن به ترکیه برای خرید سیسمونی در حالیکه هموطنان ما از فقر و فلاکت دست به خودکشی میزنند ، گناه است یا نه؟

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   اما شاسی بلند گرفتن رانتی گناه است .

 • ناشناس
  2

  نزول خور ها را دریابید. مشغول بدبخت کردن مردم ناآگاه از حقوق خود هستند.

 • ایرانی
  1

  آسوده بخواب برادرم خدا به داد این مردم برسد

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها