دستبرد مسلحانه به اموال مردم با سلاح های جنگی و شکاری

اعضای باند تبهکاران و سارقان مسلح که به اموال مردم دستبرد می زدند با تلاش شبانه روزی و در عملیات ضربتی کارآگاهان پلیس آگاهی کرمان به چنگ قانون افتادند.

دستبرد مسلحانه به اموال مردم با سلاح های جنگی و شکاری

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان در تشریح این خبر  اظهار کرد: به دنبال  وقوع یک فقره  سرقت مسلحانه منزل در یکی از نقاط شهر کرمان، کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی تخصصی صحنه سرقت و اقدامات اطلاعاتی بعدی، هویت عامل اصلی این سرقت را که سرکرده یک باند سرقت مسلحانه بود ، شناسایی کردند و این متهم را در یک عملیات غافلگیرانه به دام انداختند.

سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی ادامه داد: این متهم در تحقیقات و بازجویی های تخصصی ماموران  و در مواجهه با مدارک پلیس به یک فقره  سرقت مسلحانه منزل و۱۷ فقره سرقت منزل و مغازه با همکاری دو  برادر خود و دیگر همدستانش اعتراف کرد.

وی افزود: در ادامه با اقدام به موقع ماموران همه اعضای این باند و مالخران و سایر افراد مرتبط شامل ۱۷  متهم  دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنان ۷ قبضه سلاح جنگی و شکاری، تعدادی بیسیم و فشنگ کشف شد.  

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: شمار زیادی از اموال سرقتی اعضای این باند و مالخران مرتبط با آنان کشف و تحویل مال باختگان شد که  در پی متلاشی شدن  این باند توسط پلیس آگاهی از وقوع سرقت مسلحانه و دیگر جرایم خشنی که قطعا این متهمان در صدد انجام آن ها در ایام پایانی سال بودند، پیشگیری موثری صورت گرفت.

منبع: خراسان
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار سایر رسانه ها