قتل هولناک پسر ۵ ساله به دست ناپدری شیشه‌ای

متهم در جریان تحقیقات ابتدایی به جرم قتل پسر بچه ۵ ساله اعتراف و عنوان کرد به دلیل توهم ناشی از مصرف شیشه دست به این جنایت هولناک زده است.

کشف جسد پسر بچه ۵ ساله‌ای در حوالی یک بیمارستان‌ در جنوب تهران ماه گذشته به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی گزارش داده شد.

پس از اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان به محل حادثه رفتند و با جسد پسر بچه ۵ ساله‌ای روبه‌رو شدند که براثر خفگی و برخورد جسم سخت به کمر و سرش به قتل رسیده بود.

کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم هویت پسر بچه خردسال اهل کشور افغانستان را شناسایی کردند و متوجه شدند مرد جوانی جسد مقتول را جلوی بیمارستان رها کرده است.

کارآگاهان در ادامه مادر مقتول را شناسایی و از او تحقیق کردند. در این مرحله از تحقیقات مشخص شد، مرد معتادی که ناپدری مقتول است این کودک ۵ ساله را در جریان درگیری خانوادگی ابتدا هدف ضربات سنگ قرار داده و سپس او را با خفه کردن به قتل رسانده است.

کارآگاهان در گام بعدی متوجه شدند قاتل که اهل کشور افغانستان است، پس از ارتکاب جنایت به استان‌های جنوبی کشور گریخته و قصد دارد از ایران خارج شود.

ماموران با دریافت این سرنخ مهم، در کوتاه‌ترین زمان ممکن راهی بندرعباس شدند اما هنگامی که به این شهر رسیدند پی بردند متهم برای اعمال مجرمانه دیگر به یکی از روستاهای استان فارس رفته است.

افسران جنایی در مرحله بعد با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی به روستای موردنظر رفتند و مرد جوان را در یک عملیات پیچیده دستگیر کردند.

متهم در جریان تحقیقات ابتدایی به جرم قتل پسر بچه ۵ ساله اعتراف و عنوان کرد به دلیل توهم ناشی از مصرف شیشه دست به این جنایت هولناک زده است.

منبع: اعتمادآنلاین
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • علی
  0

  100 بار اعدامم کمشه.

 • قلی
  1

  فردا روشنفکرای بی سواد و سلبریتی های بی سواد و روشنفکر نما هشتگ نه به اعدام می زنند

  نظرات شما -
  • جواب کاربر به نام قلی
   0

   جواب من به کاربر به نام قلی
   قلی... حیف که آزادی بیان حتی در این سایت هم وجود نداره
   برو بشین مطالعه کن منابع درست رو دنبال کن خدا هدایتت کنه
   بی سواد امثال شما ها هستن که فرق بیگناه از گناه کار رو هنوز نمیتونی تشخیص بدی
   خودتو به پول میفروشی
   درضمن سری بعد اسم و فامیلتو بنویس