5 تصادف وحشتناک در کرمانشاه/ 13 نفر کشته و زخمی شدند

سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، از وقوع چندین فقره تصادف در جاده‌های این استان خبر داد که در دو مورد از آن‌ها، سه نفر جان خود را از دست دادند.

محمدباقر محمدی اظهار داشت: این روزها با بازگشت زوار از سفر اربعین و همچنین پایان ماه صفر و پایان تعطیلات تابستانی شاهد افزایش تردد در جاده‌های استان هستیم.

وی افزود: زائران به هنگام بازگشت حتما استراحت کافی داشته باشند تا با تمرکز رانندگی کنند و دچار خستگی و خواب‌‌آلودگی نشوند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ادامه داد: متأسفانه روز گذشته چندین فقره تصادف در جاده‌های استان به مرکز کنترل هماهنگی عملیات EOC جمعیت هلال احمر استان گزارش شد که در 2 مورد از آن‌ها سه نفر جان باختند.

محمدی از برخورد سورای پژو 405 با ساینا در محور شباب به حمیل اسلام آباد‌غرب با چهار مصدوم و یک فوتی خبر داد و گفت: بلافاصله تیم عملیات پایگاه امداد و نجات امام حسن مجتبی (ع) جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آبادغرب به محل حادثه اعزام شدند. نیروهای امدادی این جمعیت پس از ارزیابی و رهاسازی، فرد فوتی را تحویل عوامل نیروی انتظامی حاضر در محل دادند و مصدومین توسط نیروهای اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

تصادف

وی در موردی دیگر به واژگونی نیسان وانت در محور میانراهان به کامیاران با ۲ فوتی و ۲ مصدوم اشاره کرد و افزود: تیم عملیات پایگاه امداد و نجات مله‌ماس جمعیت هلال احمر شهرستان سنقروکلیایی به محل حادثه اعزام شدند. نیروهای امدادی این جمعیت پس از رسیدن به محل حادثه، ارزیابی و انجام اقدامات کمک‌های اولیه یک نفر از مصدومین را به مرکز درمانی انتقال دادند و ۲ فرد فوتی تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل شد.

تصادف

سرپرست جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، واژگونی سواری پراید در محور حمیل به اسلام آبادغرب با ۴ مصدوم، برخورد پراید با کامیونت ایسوزو در محور صحنه به بیستون با یک مصدوم، برخورد سورای پژو ۴۰۵ با نیوجرسی در محور کرمانشاه به کامیاران با ۲ مصدوم و برخورد رخ به رخ  ۲ موتورسیکلت با یک مصدوم در محور گیلانغرب به گواور روستای چشمه غلامی را در قالب دیگر موارد تصادف روز گذشته استان بیان کرد که منجر به اعزام نیروهای امدادی این جمعیت شده بود.

تصادف

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  0

  اسرائیل وصهیونیست اگریک سرباز صهیونیست ازاو کشته شود چون برایش مهم است نقشهای دیگری را بازی میکند ملتهای مسلمان وخصوصا شیعه تاحال چقدر کشته داده وهیچ اتفاقی نیافتاده صرفا بعضی آقایون دلشون لک میزنه که یک پیام سیاسی به دنیا صادر کنند .خوب جنگ که نیست حتمی نوزادان دیگری بدنیا میایند که جایشان را بگیرند آنچه من میفهمم همینهاست

 • ناشناس
  0

  زیارت قبول

 • ناشناس
  1

  عاقبت بار کج و ریا .