فوت عابر پیاده در تصادف بزرگراه صدر

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف منجر به فوت سواری متواری با عابر پیاده در محدوده بزرگراه صدر خبر داد.

سرهنگ علی همه خانی در خصوص این خبر گفت: به گفته شاهدان عینی حاضر در صحنه تصادف در ساعت ۰۳:۰۵ صبح امروز و در مسیر بزرگراه بزرگراه صدر به غرب دستواره، یکدستگاه سواری متواری به شدت با عابر پیاده برخورد می‌نماید.
وی افزود: پس از این حادثه متاُسفانه عابر پیاده حدودا ۳۰ ساله که قصد عبور از این محدوده را داشته بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت و راننده پس از دیدن این صحنه از محل حادثه متواری میگردد که بلافاصله پس از این حادثه تیم‌های پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور فاتب در محل حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص مجازات فرار از صحنه حادثه ماده ۷۱۹ قانون مجازات اسلامی گفت: هر گاه مصدوم احتیاج به کمک فوری داشته و راننده با وجود امکان رساندن مصدوم به مراکز درمانی و یا استمداد از مأمورین انتظامی از این کار خودداری کند و یا به منظور فرار از تعقیب، محل حادثه را ترک و مصدوم را رها کند حسب مورد به بیش از دو سوم حداکثر مجازات مذکور در مواد ۷۱۴ و ۷۱۵ و ۷۱۶ این قانون محکوم خواهد شد و دادگاه نمی‌تواند در مورد این ماده تخفیف قائل شود.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ توصیه نمود: در صورت بروز هرگونه تصادف اعم از خسارتی و جرحی و خدای ناکرده فوتی در سطح معابر ضمن حفظ خونسردی خود ابتدا و قبل از هرگونه اقدامی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل نموده و پلیس را در جریان تصادف قرار دهند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید