مقصر برخورد خودرو با دسته عزاداری مشخص شد

مسئول هیات عزاداری و راننده پژو در تصادف مرگبار اردستان مقصر حادثه شناخته شدند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: ساعت ۲۲:۴۰شب گذشته بر اثر برخورد سواری پژو با دسته عزاداری در مسیر شمال به جنوب بلوار شهید مفتح حد فاصل میدان امام حسن (ع) بسمت میدان هفت تیر، متاسفانه تعدادی از عزاداران حسینی مصدوم شده و تاکنون ۳ نفر، آقای ۵۷ ساله و دو خانم ۶۵ و ۷۰ ساله جان خود را از دست دادند.

وضعیت کودک ۷ ساله از مصدومین نیز وخیم گزارش شده است.

همه مصدومین به بیمارستان منتقل وتحت مداوا هستند.

به گفته او متاسفانه در سانحه دلخراش مسئول هیات مربوطه بدون هیچ گونه هماهنگی قبلی با پلیس شهرستان و بدون رعایت نکات ایمنی با وجود تاکیدات مکرر و هشدارهای لازم در این خصوص، هم در جلسات متعدد با هیات‌ها و هم در رسانه‌ها نسبت به حرکت دسته عزاداری در مسیر حاشیه‌ای و تاریک با عزاداران سیاه پوش اقدام نموده است.

سرهنگ محمدی بیان کرد: پلیس حتی فراتر از وظیفه برای اکثر هیات‌های عزاداری به منظور پیشگیری از چنین حوادثی کاور پلیس یار محرم و حتی تجهیزات ترافیکی تهیه و در اختیار گذاشته.

او گفت: مقصرین تصادف؛ راننده پژو و مسئول هیات مربوط (هر کدام به میزان ۵۰ درصد) توسط کارشناسان پلیس راهور نقش تقصیر داده شد.

منبع: مشرق
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • علی
  5

  برای چی راننده مقصر شده مقصر اون احمقهایی هستند که نیمه شب دسته عزاداری راه می اندازند مگه روز را خدا ازشون گرفته که شب توی تاریکی دسته راه می اندازند

 • حسن
  0

  دسته روی محرم باید قانونمند شود. مسدود کردن خیابان مردم را عصبی میکند و هر شب دعوا و درگیری توی خیابانها هست

 • ناشناس
  2

  تو روز؟؟؟مگر نباید برن دنبال روزی و کار وبار؟؟؟

 • ناشناس
  8

  خوشا به حالشون که شهید شدن

 • ناشناس
  0

  اشتباه کرده به دل نگیرید.