دختر فراری کرج در تهران چه می کرد؟ / واکنش پدر بعد از دستگیری دختر

دختر جوان افغان که از خانه پدری خود فرار کرده بود با تلاش قضایی به خانه برگشت.

مدتی قبل مرد افغان  ناپدید شدن دخترش از خانه شان واقع در ملارد را به پلیس اطلاع داد.با رد زنی های ماموران پلیس مشخص شد که این دختر با دوست خود به تهران فرار کرده و در خانه ای واقع در خیابان جمهوری زندگی می کنند.وقتی رد این دختران زده شد، با حضور محمدوهابی بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران، این دختر به پدرش تحویل داده شد.

بازپرس پرونده از پدر این دختر تعهد کتبی گرفت که بعد از این برای دخترش اتفاقی رخ ندهد.همچنین دختر با پی بردن به اشتباه خود رضایت کتبی برای بازگشت به خانه پدری را امضا کرد.

منبع: رکنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • علی
  1

  فقط با یک رضایت کتبی طرف رو فرستادید به جایی که ازش فرار کرده بود اونم با این شرح که دختر پی به اشتباه خود برده؟ اگه فردا همون پدرش سر دخترش رو ببره شما چکار میکنید؟ آیا یه مددکار نباید آسیب شناسی میکرد؟ و قبلش اوضاع خانوادگی و اخلاق پدرش رو بررسی میکرد که مبادا پس از برگشتن دختر به خانواده محیط براش امن هست یا خیر؟ این اسمش اقتدار پلیس نیست بلکه باید اسمش رو بذارید موسسه پیدا کردن افراد فراری ! جواب تون رو هم میدونم! میگید بعلت مشکلات اقتصادی اینقدر از این موردها زیاده! و اگه بخواییم آسیب شناسی کنیم نیاز به دو برابر نیروی پلیس داریم و این یعنی هزینه! در حالی که ما تو هزینه های خودمون موندیم!

  نظرات شما -
  • علی
   3

   چرت نگو علی جان . اتفاقا اکثر این فراریها مشگل اقتصادی ندارند همه بر میگرده به تربیت و بی بندوباری

  • 0

   اشتباه می کنید...بیشتر فرار دختران از خانه به خاطر سوءرفتار خانواده هاست...پرونده های پلیس و قضایی انتشار یافته را مطالعه کنید

 • ناشناس
  2

  شهروند ایرانی از نداری خودسوزنی میکنه آن هنگام ما هزینه زندگی ۱۰ میلیون پناهنده گدا گشنه و ولگرد عراقی و افغانی و عراقی و سوری را میدهیم.

 • ناشناس
  0

  اکثر فرار دختران از خانواده بخ خاطر رفتار نادرست خانواده با دختران است و نادیده گرفتن حقوق آنهاست