خواننده مجالس، سارق بود

ماموران پلیس آگاهی تهران در تازه‌ترین طرح کاشف، پسر 18ساله‌ای را دستگیر کردند که با همدستی یک خواننده، ‌زنان را فریب می‌داد و دست به سرقت موبایل گران‌قیمت آنها می‌زد.

متهم دستگیر شده علاوه بر اتهام سرقت با اتهام آزار و اذیت هم روبه‌رو است اما این اتهام را قبول ندارد. گفت‌وگو با او را بخوانید. 

تو چه نقشی در سرقت‌ها داشتی؟
من فقط در سرقت‌ها نقش داشتم و اتهام آزار و اذیت را که به من نسبت داده شده قبول ندارم. دوستم ماکان که دی جی و خواننده مجالس بود با زنان و دختران در فضای مجازی دوست می‌شد و آنها را به مهمانی شبانه دعوت می‌کرد. بعد به آنها آبمیوه یا مشروبات الکلی مسموم می‌داد و پس از آن نقشه‌اش را عملی می‌کرد و آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. در این میان گاهی پیش می‌آمد که من موبایل‌های طعمه‌ها را سرقت می‌کردم. البته چیزی از سرقت یادم نمی‌آید چون معتاد به قرص‌های روانگردان هستم و هر وقت قرص می‌خورم دچار فراموشی می‌شوم.
تو که می‌گویی دچار فراموشی می‌شوی، پس چطور یادت است که فقط مرتکب سرقت شده ای؟
هر وقت دوستم کسی را فریب می‌داد، قرص می‌خوردم و وقتی به‌خودم می‌آمدم می‌دیدم گوشی موبایل دختران نزد من است! گاهی هم دوستم از من می‌خواست دختران و زنان را در خیابان رها کنم. یعنی آنها را درحالی‌که نیمه بیهوش بودند سوار بر ماشین کرده و در یکی از مناطق تهران رهایشان می‌کردم و فقط همین‌ها را به خاطر دارم. 
سابقه داری؟
سابقه موبایل قاپی دارم و در 17سالگی به اتهام موبایل قاپی دستگیر و یک سال در کانون اصلاح و تربیت زندانی شدم.

منبع: همشهری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • ح.ن
    0

    اینیکه میگه قرص روانگردان میخورده فراموشی بهش دست میداده راست میگه