قمه کشی در کوهدشت/ عاملان نزاع دسته‌ جمعی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت از دستگیری عوامل نزاع دسته جمعی در این شهرستان خبر داد.

علی امانی اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره نزاع دسته جمعی در یکی از مناطق شهرستان کوهدشت بلافاصله مأموران انتظامی این شهرستان جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور مأموران در محل مشاهده شد که چندین نفر به علت اختلافات قبلی با هم درگیر که موجب ایجاد تنش و برهم زدن آسایش اهالی آن منطقه شده‌اند.

امانی عنوان کرد: با حضور به موقع و مقتدرانه پلیس پنج نفر از عوامل اصلی نزاع دستگیر و چهار تیغه شمشیر و قمه از منازعان کشف شد.

وی همچنین از معرفی افراد دستگیر شده به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی لازم خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت با اشاره به اینکه دستگیری این افراد رضایتمندی مردم را در پی داشت، بیان کرد: پلیس با حضور ضربتی در صحنه و انجام پیگیری‌های لازم جهت دستگیری عاملان جرم و ناامنی، با جدیت با افرادی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را خدشه دار کنند برخورد می‌کند.

منبع: ایسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  0

  اقتدار نیروی انتظامی و ادعای داشتن امنیت

 • رزمنده دفاع مقدس
  0

  استغفرالله .واله ماپلیس رادیدیم اومده تو صحنه درگیری باماشین 110ازترسشون فرار کردند .ضمنا اصلا امنیتی وجود ندارد تو جاده های مخصوصا ایگودرز به دزفول در حین حرکت محموله لوبیای مردم را روز روشن وشب تاریک میدزدند هزار بار شاهد بودیم وامنیتی ندیدیم .یک شب خونه نباشی خونه را خالی کردن که بیشترش دراثر ندارایی هست که خدا لعنت کنه حاکمان کشور را که مردم را به این روز انداختند که حتی به آرامگاه مردگان هم دزدها رحم نمیکنند لعنت به اجدادتون

 • رضا
  0


  جناب سرهنگ ضمن خسته نباشیدبه خاطر زحماتی که میکشد لطف کرده عوامل تیراندازی در قبرستان عبدولی را هم دستگیر کنید.