خودسوزی کارگری در اداره آبفای لاهیجان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لاهیجان در ارتباط با خودسوزی کارگر آبفای لاهیجان گفت: متخلفین احتمالی با رعایت قوانین و مقررات تحت تعقیب کیفری قرار می‌گیرند.

 ابراهیم انصاری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لاهیجان درباره اقدام به خودسوزی یک نفر در آبفای لاهیجان گفت: فرد حادثه دیده از کنتورنویسان تحت پیمانکاری امور آب و فاضلاب شهرستان لاهیجان بوده است. این شخص به جهت اعتراض به تعلیق از کار از ناحیه شرکت پیمانکاری، وارد اداره مزبور شده و با ریختن بنزین به روی خود اقدام به خودسوزی کرده است.

وی با بیان اینکه بلافاصله دستور تشکیل پرونده قضایی در خصوص موضوع و علت دقیق حادثه صادر شده است، افزود: بدیهی است چنانچه شرکت پیمانکاری بدون رعایت ضوابط و مقررات قانونی مبادرت به تعلیق این فرد نموده باشد و یا در جهت انجام امورات مربوطه از ناحیه اداره آب و فاضلاب مسامحه‌ای صورت گرفته باشد، متخلفین با رعایت قوانین و مقررات تحت تعقیب کیفری قرار خواهند گرفت.

منبع: ایلنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • ناشناس
    0

    مشکل فقر و بیداری است که حکومت در این 43 سال قادر به حل کردن ان نبوده و هرگز هم نخواهد شد. مگه سیاست خارجی و داخلی حکومت اسلامی به کلی تغییر کند. نه پیمانکار مقصر است و نه اداره اب. دادستان اگه جرات داره باید مسببان واقعی این وضع مملکت را مجازات نماید. نه اینکه با معلول برخورد کند. علت ان بالا بالاها است