زن شیرازی شوهرش را کشت، جسد مومیایی را زیر تخت گذاشت/ او در همان خانه مجددا ازدواج کرد

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: جسد مومیایی یک مرد زیر تخت‌خواب همسرش در شیراز کشف و مشخص شد این مومیایی به مدت یک سال در این مکان مانده بود.

سرهنگ کاووس حبیبی در این باره اعلام کرد: در مردادماه سال ۹۹ خانمی جوان به پلیس آگاهی استان فارس مراجعه کرد و بیان داشت که برادر ۴۵ ساله‌اش چند روز قبل از منزل خارج شده و تاکنون مراجعه نکرده است که بررسی موضوع برای یافتن فرد مفقود در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی اضافه کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس تحقیقات گسترده خود را در این زمینه آغاز کردند و با بدست آوردن سرنخ‌هایی و با بررسی‌های تکنیکی و اطلاعاتی به همسر۴۳ ساله فرد مفقود شده  شک بردند و وی را احضار کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس بیان کرد: همسر فرد مفقود شده در بازجویی اولیه، خود را بی اطلاع از موضوع می‌دانست که در برابر مستندات پلیس لب به اعتراف گشود و گفت که  همسرم اعتیاد به مواد مخدر داشت و من با این قضیه مشکل داشتم و سال گذشته وی را به قتل رساندم.

حبیبی بیان کرد: متهم در تحقیقات تخصصی اقرار کرد که همسرش اعتیاد به شیشه داشت و شب حادثه به دلیل مصرف مواد مخدر حال وی خراب شد و چون از دست او بسیار عصبانی بود با مقدار زیادی قرص وی را مسموم کرد و صبح که بیدار شد متوجه شد مرد فوت کرده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پس از فوت همسرت چه اقدامی انجام دادی و چرا با پلیس و اورژانس تماس نگرفتی، گفت: چون خیلی ترسیده بودم با فراهم کردن نمک وی را مومیایی و با شن و ماسه آن را در زیر تخت‌خواب اتاق خوابمان دفن کردم و پس از ازدواج مجدد با فردی دیگر در این مدت،تخت‌خواب را همانجا گذاشتیم.

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضائی جسد فرد متوفی در منزل خودش در زیر تخت‌خواب کشف و تحویل پزشک قانونی شد، عنوان کرد: در بررسی تخصصیی انگیزه متهم اختلافات مالی و خانوادگی بوده است و پس از سیر مراحل قانونی وی روانه زندان شد.

منبع: ایرنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 8
 • زمان
  0

  اخلاقيات كجا رفته؟

 • ناشناس
  2

  جنایت زنان اینجوریه و با هر مردی که مشکل پیدا کنند به او انگ اعتیاد میزنند

 • ناشناس
  1

  ایا طلاق برای چبست هرچه اسم طلاق بد باشد از این همه جنایت که بهتر تستپی تا پخوتستید طلاق بگبرید دادگاهاهم تحت طلاق زدهند نا ازن دژوانه بازی نا اتفاق نیفتذ

  نظرات شما -
  • محمود
   3

   فکر کنم در حالت نئشه گی این متن رو نوشتی! درسته؟! ما که نفهمیدیم چی نوشتی

 • ناشناس
  0

  تازه ایشان شیرازی بوده وای بحال خشن هایشان

 • سها
  0

  معتادا نباید تشکیل زندگی بدن... البته این داستان خیلی غریبه... فکر کردم فرعونه... چه مهارتی

 • سامان بیگ
  0

  جینگ و جینگ ساز میاد

 • مشکوکم
  0

  این عکس ک انگار مربوط ب یکی از فراعنه مصره!!! چطور ممکنه ی زن بتونه انجامش بده!!! طرف هنوز یکسال نشده و جسدهم کشف نشده بوده چطور مجوز ازدواج مجدد گرفته؟؟؟ این داستانو کی تو خماری نوشته؟؟ قصدتون چیه؟؟؟ ترسوندن زن و شوهرها از هم!!!