زورگیران خشن را شناسایی کنید؛ حتی لباس و کفش قربانیان را می‌گرفتند

دادستان عمومی و انقلاب چهارباغ با اعلام خبر بازداشت عناصر زورگیری خشن در این حوزه قضایی از دستوری مبنی بر انتشار تصاویر متهمان برای شناسایی قربانیان این باند خبر داد.

شاپور صفری با اشاره به بازداشت عوامل زورگیری و سرقت خشن در حوزه قضایی چهارباغ گفت: اخیراً شاهد چندین فقره سرقت خشن، از مسافران در شهرستان بودیم که با صدور دستور قضایی، شناسایی سریع متهمان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: شاکیان این پرونده اعلام کردند که سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پراید در مسیرهای حصارک، کمالشهر و سهیلیه اقدام به سوار کردن مسافر  کرده و پس از طی مقداری از مسیر، با استفاده از چاقو اقدام به سرقت اموال و اخذ رمز کارت مسافران کرده و سپس با بستن دست و پای آنها و تعرض، در مکان های خلوت و بیابان رها می‌کنند.

دادستان عمومی و انقلاب چهارباغ با بیان اینکه متهمان حتی به لباس، کفش، ساعت و اموال شخصی شاکیان نیز رحم نمی‌کردند اضافه کرد: پس از ارجاع پرونده، پلیس آگاهی شهرستان چهارباغ با تشکیل تیم ویژه نسبت به بررسی مسیرهای تردد متهمان اقدام کرد که با انجام یک سری اقدامات فنی و اطلاعاتی، متهمان شناسایی و دستگیری شدند.

وی با بیان اینکه با دستور قضایی، چهره و اسامی متهمان از طریق رسانه‌ها انتشار می‌یابد، متذکر شد: چنانچه افرادی مورد سرقت توسط اعضای این باند قرار گرفته‌اند به پلیس آگاهی شهرستان چهارباغ مراجعه و شکایت خود را ثبت کنند.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 7
 • کرج
  0

  چ دردی میخوره الان میرن اون تو ی وثیقه ایی مرخصی ی عفوی میان بیرون کرج و به لجن کشیدن سر وصاحب نداره که

 • شهرام.ر
  0

  اینجور افراد باعث ایجاد رعب و وحشت در جامعه هستندو باید از جامعه محو شوند (هم خودشون و هم این اعمال کثیف زورگیری) ولی در حکومت ما با جرم« اعتراض مردم »بسیار شدیدتر از جرم زورگیری برخورد میشود به همین خاطر اعتراضات موجود در جامعه بسیار کمتر از زورگیری های مختلف در کشور بچشم میخورد.

 • راز
  0

  چرا اعدامشان نمی کنید ؟ ببرید کار اجباری مواد فروش دزد زور گیر خیلی راحتن تا میرن زندان زود با یک عفو میان بیرون اگر اعدامشان کنید بقیه حساب کار دستشان میاد

  نظرات شما -
  • حقگو
   1

   برای سرکوب مردم از همین ها استفاده میکنن

 • طاهر
  0

  این همه قانون برای بیرون نیاوردن حیوان به خارج از منزل به بهانه خطر نک بودن میزارین حتی نماینده ها هم غیرتی میشن یعنی تو کشور ارازل واوباش موادفروشهاو متجاوزها خطر شان کمتره ؟اگر قراره حیوان بیرون نیاد پس چرا اینها بیرون هستن ؟ اینها که صد برالر خطرناکترن

 • راز
  0

  نمایندها امام جمعه ها جرا سکوت کردن چرا حرفی نمیزنند مردم امنیت ندارن چرا اعدامشان نمی کنید؟چون خطرناک هستن کسی جرات نداره درموردشان حرفی بزنه

 • ناشناس
  1

  بدرد لشکر ساخته سردار همدانیتون میخورند