جزئیات کشته شدن ۴نفر در کردستان/ فرمانده انتظامی: با گلوله جنگی و از پشت تیر خورده‌اند

فرمانده انتظامی استان کردستان از کشته شدن 4 نفر در تجماعت اخیر این استاد خبر داد.

سردار علی آزادی از کشته‌شدن 4 نفر از شهروندان کردستانی در تجمعات اخیر در پی درگذشت "مهسا امینی"  خبر داد و اظهار داشت: در دو شب گذشته در مصاحبه‌‌هایی که از بنده منتشر شد از جوانان کردستانی درخواست کردم که در تجمعات حضور پیدا نکنند چرا که اطلاع موثق داشتیم که گروهک‌ها نفوذ کرده و در حال موج‌سواری و کشته‌سازی در استان هستند.

وی به برخی در گیری‌ها در این استان اشاره و تاکید کرد: گروهک‌های ضدانقلاب دو روز قبل در سقز به یک نفر به اسم "محمودی" تیراندازی کرده و سپس آن فرد را در داخل یک پژو 405 بدون پلاک با سرنشینان ماسک‌زده سوار کرده و به بیمارستان سقز برده‌اند که یک ربع بعد از رسیدن فوت می‌کند و بلافاصله بعد از آن، رسانه‌های معاند چندین کلیپ از او پخش می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه فیلم منتشره، مربوط به تیرخوردن این فرد سقزی در جای خلوت بوده، گفت: طوری از او فیلمبرداری شده است که صورت فرد مشخص نیست و روند صحنه‌سازی مشخص است چراکه هیچ‌کس غیر از خودشان در کنار آن‌ها نیست و نیروهای انتظامی نیز تنها در خیابان‌های اصلی سطح شهر حضور داشتند.

او در توضیح کلیپ پخش شده دیگری در رسانه‌های خارجی با عنوان "سقز- اکنون حضور گروهک‌ها" ضمن تکذیب محتوای طرح شده در این ویدئو و ارتباط دادن آن به اغتشاشات چند شب گذشته، گفت: در فیلم مشخص است که اولاً افراد لباس زمستانی به تن دارند و این فیلم اساساً مربوط به یکی از محلات اشنویه در سال 99 بوده که قبلاً هم پخش شده است.

آزادی بار دیگر اخبار گفته شده از جانب استاندار کردستان مبنی بر درگذشت سه نفر در روزهای گذشته در شهرستان‌های این استان را تأیید کرد و گفت: متأسفانه امروز نیز یک نفر دیگر با مشخصات " فواد قدیمی" کشته شده است که شباهت نوع کشته شدن آن‌ها نشان می‌دهد که این افراد در جریان یک برنامه‌ریزی مشخص هدف ترور قرار گرفته‌اند.

فرمانده انتظامی استان کردستان ادامه داد: گروهک‌های معاند در قالب پروژه کشته‌سازی این جنایت‌ها را مرتکب شده‌اند و حتی  یکی از این افراد قبل از فوتش در فیلم اذعان کرده که با یکی از دوست‌های دیگرش بوده و گفته که از پشت و بالا به آن‌ها شلیک شده و تیر خورده‌اند و به اذعان خودشان در منطقه‌ای حضور داشتند که پلیس آنجا نبوده است.

آزادی گفت: از این افراد، 3 نفر با گلوله جنگی و یک نفر در فاصله نزدیک و با گلوله ساچمه‌ای کشته شده‌اند اما گروهک‌ها می‌خواهند آن را بر گردن نیروی انتظامی و متولیان امنیت بیندازند.

سردار آزادی در پایان بار دیگر نسبت به مراقبت خانواده‌ها از فرزندانشان در شرایط فعلی هشدار داد و گفت: درخواست ما این است از حضور در تجمعات خودداری کنند و بدانند که ضدانقلاب این‌روزها دنبال پروژه کشته‌سازی در استان بوده و ممکن است شدت درگیری‌ها و این جنایات بالا بگیرد.

منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 20
 • ناشناس
  4

  این حکومت و کارگزاران آنها همه پاک پاک و معصوم هستند چونکه برگزیده و مبعوث خداوند متعال هستند! این وصله ها به این حکومت نمی چسبد! هر موقع دیدید در تظاهرات و ناآرامی ها از مردم عادی کسی کشته شد بدانید کار دشمن خارجی یا عوامل داخلی آنها در ایران است! فشنگ ها و گلوله هایی که با آن مردم عادی را در تظاهرات می کشند اصلاً در ایران وجود ندارد!

 • ناشناس
  24

  ‌آتش زدن قرآن
  ‌آتش زدن امام‌زاده
  ‌آتش زدن پرچم کشور عزیزمان ایران
  ‌زنده زنده سوزاندن مامور پلیس
  ‌کشیدن چادر از سر زن مسمان
  ‌اینا اعتراض هست؟؟؟
  کی داره اعتراض مردم رو به اغتشاش میکشه؟
  با دشمن همراهی نکنیم.

  نظرات شما -
  • ناشناس
   2

   اینا کار مردم نیست
   آقا مردم اعتراض دارن اما این منافقای بی پدر و مادر نمیذارن اعتراضات به نتیجه برسه.زاررتی میان وسط کار رو خراب می کنن

 • ناشناس
  2

  داستان سرایی های کلیشه ای و ژولورنی!

 • ناشناس
  2

  میدانید چرا «ناجا»تبدیل شد به «فراجا»برای اینکه ناجا معنی دومش نجات دهنده است وچون هدف نیروی انتظامی نجات دادن افرادیکه نیست همین نقض غرض میشد گفتند فراجا فقط فرماندهی وحکمرانی نجات کارشان نیست

 • ناشناس
  1

  داستان‌تکراری‌دشمن

 • ناشناس
  2

  عمه‌من‌گلوله‌زده

 • ناشناس
  1

  کار موجودات فضاییه

 • آشیل
  2

  شما‌بفکر‌ایرانیان‌نیستید‌همه‌اقوام‌ایرانی‌در‌رنج‌هستند‌و‌فکر‌وذکر شما‌فلسطین‌یمن لبنان‌است در‌این‌انبار‌باروت‌آتش‌روشن‌نکنید‌اولین‌افراد‌خود‌شما‌در‌آتش‌ خواهید سوخت

 • ناشناس
  0

  نواره

 • ناشناس
  1

  سناریوی تکراری استفاده از اراذل و ساندیسیون برای ناآرام کردن جو و آتش زدن و .... میکشند و گردن دژمن میندازن در مقابل علی هم قرآن بر سر نیزه کردن شماها هم قرآن را آتش کشیدین

 • ناشناس
  2

  داشتند فرار میکردند از پشت زدینشون

 • 1

  اینروزها ادم متوجه میشه چرا از همون اول انقلاب حاکمان سعی کردند ارازل واوباش را دور خودشون جمع کنند وبهشون بها دهند .

 • ناشناس
  1

  مردم اعتراض دارند .ولی اقایان نمی گذارن اعتراص ها به نتیجه برسد .سریعا به طرف اغتشاشات می کشند .تا مردم را بکشند

 • علی
  0

  این حرفا دیگه قدیمی شده

 • ناشناس
  1

  خودشون پرواز کردن رفتن تو مسیر تیرهای هوایی که برای پراکنده کردن مردم بوده و مردن نظام تقصیری نداره

 • 0

  بقول دایی جان ناپلئون کار کار انگلیسی هاست.

 • ناشناس
  2

  درفیلمها ماموران با لباسهای رسمی نهادها اسلحه به دست به مردم شلیک می‌کنند آیا اینها منافقین هستند که با لباس نیروهای ضد شورش و نیروی انتظامی و... به مردم شلیک می‌کنند؟

 • خخخخخ
  0

  سرتفنگ رابسمت داعش واسراییل بگیریدنه بسمت مردم...

 • سید حسن
  0

  خداوندا بصیرتی عطا کن تا کج اندیشان و تهییج شوندگان بفهمند که مفهوم ازادگی و سعادت در اشوب و فریاد نیست جامعه متمدن ولو کافر خون را برنمیتابد ،هر جامعه ای ضوابطی دارد امنیت میخواهد قانون لازم دارد هرچند از قانون بی خبر باشیم دیگر انسان که هستیم وجدان بیدار ارامش میخواهد و لازمه هر حرمت و شخصیتی ، شعور و فرهنگ است