زنان هندبالیست هم قسم برای جهانی شدن/ وطن پرست: در کره برای برد به میدان می رویم

کاپیتان تیم ملی هندبال بانوان کشورمان گفت: کار سختی را در کره داریم، اما هدف بسیار بزرگی داریم و همدل و هم قسم هستیم تا بتوانیم سهمیه جهانی را به دست آوریم.

مینا وطن پرست در خصوص وضعیت آمادگی تیم ملی هندبال بانوان برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا اظهار داشت: ما زمان بسیار کمی برای آماده سازی داشتیم و با توجه به حضور برخی بازیکنان در تیم های باشگاهی خود اردوهای اول را با نفرات کامل دنبال نکردیم. بعد از اضافه شدن سایر بازیکنان و کامل شدن ترکیب تیم ملی تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و طی این 40 روزی که در اردو بودیم به آمادگی و هماهنگی خوبی رسیدیم. امیدوارم در مسابقات قهرمانی آسیا برای بار دوم بتوانیم سهمیه جهانی را به دست آوریم.

وی افزود: در دوره قبل ما رقابت های آسانی نداشتیم و با توجه به هدفی که داشتیم به این رقابت ها رفتیم. علی رغم اتفاقاتی که در اردن برای تیم ملی رخ داد و کادر فنی تیم ملی به کرونا متبلا شدند و نتوانستند کنار زمین حضور داشته باشند. با همه سختی ها و شرایطی که داشتیم توانستیم به خواسته خودمان که کسب سهمیه حضور در جام جهانی بود برسیم. در این دوره از رقابت ها کمی کارمان سخت است چرا که با تیم هایی همگروه هستیم که قدرت های هندبال بانوان در آسیا هستند، اما در این دوره از رقابت ها هم هدف بسیار بزرگی داریم و همدل و هم قسم هستیم تا بتوانیم سهمیه جهانی را به دست آوریم.

کاپیتان تیم ملی هندبال بانوان عنوان کرد: تیم ملی کره جنونی که میزبان مسابقات هم هست یکی از تیم های ابر قدرت در آسیا است و همیشه با این تیم بازی کردیم و خیلی سخت است که بتوانیم این تیم را شکست دهیم ولی نا امید نیستیم و برای شکست به میدان نخواهیم رفت تمام تلاشمان انجام یک بازی بسیار خوب و کسب پیروزی است. تیم استرالیا هم تیم بسیار خوبی است ما با این تیم حدود 4 سال پیش در ژاپن بازی کردیم و قطعا امروز دچار تغییراتی هستند که خیلی نمی شود پیش بینی کرد. استرالیا تیم جوانی دارد و بازیکنان این تیم در حال حاضر در لیگ های اروپایی بازی می کنند.

وی افزود: تیم هند هم تیم خوبی است ولی مربیان تیم ملی شناخت بسیار خوبی از این تیم دارند و برنامه خوبی را هم اتخاذ کردند تا بتوانیم برابر هند بازی خوبی را داشته باشیم و پیروز میدان شویم.

منبع: فارس
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید