رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا:

همه از نتانیاهو می‌خواهند حمله نکند، اما حمله به رفح آغاز شده است

دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا، به رسانه‌ها گفت: علیرغم هشدارهای صریح اتحادیه اروپا، آمریکا و دیگران، عزم اسرائیل برای انجام حمله در رفح منجر به کشته شدن غیرنظامیان بیشتری خواهد شد، حالا «هر چه می‌خواهند بگویند.»

همه از نتانیاهو می‌خواهند حمله نکند، اما حمله به رفح آغاز شده است

جوزپ بورل، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: حمله رفح دوباره آغاز شده است، علیرغم تمام درخواست‌های جامعه بین المللی، ایالات متحده، کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

رویترز گزارش داد: بورل افزود: همه از نتانیاهو می‌خواهند که حمله نکند. من می‌ترسم که این دوباره باعث تلفات زیادی شود، تلفات غیرنظامی. هر چه بگویند واقعیت این است که هیچ منطقه امنی در غزه وجود ندارد.

در دویست و چهاردهمین روز حملات ارتش صهیونیستی به غزه و پس از اعلام موافقت جنبش حماس با پیشنهاد آتش‌بس، نیروهای اشغالگر شهر رفح در جنوب نوار غزه از جمله اطراف گذرگاه زمینی با مصر را به شدت بمباران کردند.

ارتش اشغالگر اعلام کرد که گذرگاه کرم ابوسالم در حال حاضر بسته است و زمانی باز خواهد شد که شرایط امنیتی برای آن مناسب باشد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروهای اسرائیلی عملیات زمینی خود را در منطقه شرقی شهر رفح در مرز با مصر تشدید کرده‌اند.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • ناشناس
  0

  تمام این کارهای این پدرسوخته نتانیاهو.
  تماما حساب شده است. برای ماندن در قدرت هر کاری میکنه.از آب گل آلود نهنگ میگیره!!
  حتی از عکس‌العمل ایران و .... هم به قشنگی تمام بهره برداری میکنهه

 • ناشناس
  0

  پس معلومه استقلالی که سالها ما شعارش را می‌دادیم نتانیاهو اجرا میکنه

 • شهروند
  0

  این دفعه دیگه کوتاه نمیان تا کار و یکسره نکنند ول کن نیستن

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها