بریژیت ماکرون: برای ازدواج با رئیس جمهور فرانسه ۱۰ سال صبر کردم

بریژیت ماکرون می‌گوید یک دهه صبر کرده تا با امانوئل ماکرون، رییس جمهوری فرانسه ازدواج کند تا زندگی فرزندانش را که تقریبا هم‌سن او هستند، خراب نکند.

بریژیت ماکرون: برای ازدواج با رئیس جمهور فرانسه ۱۰ سال صبر کردم

بانوی اول ۷۰ ساله فرانسه در مصاحبه‌ای با مجله خبری «پاریس مچ» در روزنامه تایمز ناگفته‌هایی درباره رابطه‌اش با همسر ۴۵ ساله‌اش را بازگو کرده است. 

به نقل از تایمز، او گفت: «تنها مانع، فرزندان من بودند. من زمان گذاشتم تا زندگی آنها را خراب نکنم. این ماجرا ۱۰ سال به طول انجامید. می‌توانید تصور کنید که آنها چه چیزهایی می‌شنیدند. اما من نمی‌خواستم زندگی‌ام را از دست بدهم.»

بریژیت وقتی برای اولین بار با امانوئل ملاقات کرد، ۴۰ ساله بود. رییس‌جمهوری فرانسه هم آن زمان ۱۵ سال داشت. او معلم نمایشنامه امانوئل در مدرسه‌ای در شمال فرانسه بود. 

حتی زمانی که پدر و مادر امانوئل، او را به پاریس فرستادند، او همچنان برای ازدواج با بریژیت مصمم بود. به نقل از تایمز، بریژیت تعریف کرده است: «من به خودم گفتم او عاشق کسی همسن خودش خواهد شد. اما این اتفاق نیفتاد. نمی‌دانستم والدینم که الگوی وفاداری و تربیت خوب بودند، چه واکنشی نسبت به ازدواج ما نشان خواهند داد.»

بریژیت در سال ۲۰۰۶، از همسر سابقش، آندره لوئیس آوزیر که یک بانکدار بود، جدا شد. آوزیر سال ۲۰۱۹ میلادی درگذشت.

طبق مطلب روزنامه تایمز، بریژیت از همسر سابقش یک پسر و دو ختر دارد که به ترتیب ۴۸ ساله، ۴۶ و ۳۹ ساله هستند. 

او سال ۲۰۰۷، یک سال بعد از جدایی‌اش با امانوئل ماکرون ازدواج کرد، حدود ده سال قبل از اینکه ماکرون در سال ۲۰۱۷ میلادی رئیس جمهوری فرانسه شود.

منبع: یورو نیوز
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • ابراهیمی
  0

  اینم یه مدلیه حتی می تونست صبر کنه تا بچه هاش بمیرن به نظر من که انسان باید از هر لحظه برای زندگی استفاده کنه البته از نوع مشروع

 • علی
  2

  به همه مدل عشقی معتقدم اما به عشقی که این مدلی باشه یعنی زن متاهل از شوهرش طلاق بگیره برای یکی دیگه نه

 • حق دادنی است
  0

  عزیزم مهریه یادت نشه

 • محمدایمان
  0

  میگن هیچی عشقی‌ تو دنیا مثل عشق اول نمیشه

 • ناشناس
  0

  واااا!!! عجب دنیای خنده دار نه دیوانه کننده ای شده همه مدل زندگی های گیج کننده مگه میشه یه مرد ۴۵ ساله چه دل خوشی می تونه به همسر ۷۰ ساله داشته باشه؟