متلاشی‌شدن یک باند تروریستی در الانبار و انهدام «لانه تروریست‌ها» در صلاح‌الدین عراق

نیروهای عراقی یک باند تروریستی را که قصد انجام حملات تروریستی در الانبار واقع در غرب کشور داشتند، متلاشی کرده و «لانه تروریست‌ها» را در استان صلاح الدین منهدم کردند.

مرکز اطلاع‌رسانی ارتش عراق اعلام کرد که نیروهای اطلاعات نظامی با انجام «عملیات پیشگیرانه منحصر به فرد» و بر اساس اطلاعات دقیق ارائه شده توسط بخش اطلاعات نظامی وابسته به وزارت دفاع، یک باند تروریستی را در شهرستان فلوجه سرنگون کردند.

در بیانیه مرکز اطلاع رسانی نظامی ارتش عراق آمده که نیروهای اطلاعات نظامی موفق به دستگیری دو تروریست در منطقه الجولان شدند، این در حالی است که تروریست سوم باند در منطقه الصقلاویه در فلوجه بازداشت شدند.

مرکز اطلاع رسانی نظامی ارتش عراق همچنین در یک بیانیه جداگانه اعلام کرد که نیروی هوایی ارتش با هواپیماهای F-16، لانه تروریست‌ها را در شمال غرب منطقه مطیبیجه در استان صلاح الدین هدف قرار داد.

ارتش عراق در سال ۲۰۱۷ میلادی پس از سه سال نبرد، پیروزی خود در برابر داعش را اعلام کرد؛ اما هسته‌های پنهان این گروه تروریستی همچنان به صورت پراکنده در برخی مناطق استان‌های «دیالی، کرکوک، نینوا، صلاح‌الدین، الانبار و بغداد» حضور دارند.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 1
  • سامان بیگ
    0

    چند روز پیش که انتخابات مخدوش عراق با برنامه ریزی رژیم صهیونیستی و مزدوران وهابیش منجر به ریزش ظاهری قدرت حشدالشعبی گردید چراغ سبز مردم عراق به تروریست های صهیونیستی و وهابی جهت ویرانی مجدد عراق گردید خدا رحمت کنه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی چقدر برای آزادی کشور عراق از شر اختاپوس داعش و دفاع از تمامیت ارضی عراق و سوریه زحمت کشید و با ابداع حشدالشعبی جان و مال و ناموس عراق را امنیت بخشید و لی اهل عراق عهد شکنی کردند و به خادمین امنیت و جان برکفان حشدالشعبی پشت کردند. شکی نیست بزودی عراق رو به اظمهلال و سربراوردن تروریست های صهیونیستی تکفیری و وهابی خواهد شد و دولت بیکفایت عراق همچون حکومت افغانستان سقوط خواهد کرد.با آل علی هر که در افتاد ورآفتاد..