زمان واریز یارانه ها اعلام شد

در ۲۵ هر ماه، یارانه نقدی و معیشتی خانوار‌های مستقر در دهک‌های یک تا سه واریز خواهد شد.

زمان واریز یارانه ها اعلام شد

سازمان هدفمندسازی یارانه ها در اطلاعیه‌ای که بهمن ماه منتشر کرد از تغییر زمان‌بندی تخصیص یارانه‌های نقدی و غیر نقدی خبر داد که بر اساس آن دریافت‌کنندگان مستمری نهاد‌های حمایتی و یارانه نقدی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی به سه دسته تقسیم شدند و واریزی یارانه آن‌ها در سه تاریخ متفاوت انجام می‌شود.

چندین سال، یارانه نقدی در بیستم هر ماه به‌حساب سرپرستان خانوار‌های مشمول واریز می‌شد؛ اما از بهمن‌ماه بازه زمانی یارانه‌های نقدی و غیر نقدی تغییر کرد و همین مسئله برخی را که به شیوه قبلی عادت کرده بودند، سردرگم کرد.

بر اساس زمان‌بندی جدید که بهمن‌ماه گذشته از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اطلاع‌رسانی شد، به‌منظور نظم‌بخشی پرداخت یارانه‌ها و مستمری‌های موضوع قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، تاریخ واریز یارانه‌ها به این صورت تغییر کرد که در بیستم هر ماه، فقط مستمری کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور واریز خواهد شد.

در مرحله دوم، در ۲۵ هر ماه، یارانه نقدی و معیشتی خانوار‌های مستقر در دهک‌های یک تا سه واریز خواهد شد. در حقیقت، در تاریخ ۲۵ هر ماه، یارانه نقدی به‌حساب کسانی واریز می‌شود که یارانه ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر دریافت می‌کردند. این افراد در ۲۵ اردیبهشت یارانه خود را دریافت می‌کنند.

در دوره سوم، یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوار‌های مشمول یارانه در تاریخ ۳۰ هر ماه واریز خواهد شد. در حقیقت یارانه کسانی که به ازای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می‌کردند در ۳۰ هر ماه واریز می‌شود. این افراد در ۳۰ اردیبهشت یارانه خود را دریافت می‌کنند.

سهمیه بنزین، یارانه دارو، هزینه حمل‌ونقل و ذخیره‌سازی سوخت نیز که عمدتا در فرایند اداری انجام می‌شود به تاریخ اول هر ماه موکول شده و در این روز کارسازی خواهد شد.

منبع: تجارت نیوز
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 6
 • ناشناس
  1

  کاسه گدایی وجاسوسی

 • چای دبش باغ ازگل
  0

  زمان واریز دلارهای نفتی گاز پتروشیمی اورانیوم معادن طلا نقره مس سنگ آهن ذغال سنگ کی فرامیرسد از ننگ یارانه دوزاری رها باشیم؟؟؟

  نظرات شما -
  • ناشناس
   1

   اون پولها برای جاهای دیکه استفاده میشه عزیزجان به هرحال جنگ در منطقه خرجش خیلی بالاس باید از کلوی مردم بدبخت زده شه بره آنوریها

 • ناشناس
  1

  دولت فقط یک قلم مثل شکر همین امروز ۵۰درصد افزایش قیمت داد بماند که بقیه کالاها هم ۵۰درصد به بالا خودش افزایش داده وغیر از ۵۰درصد افزایش مالیاتها ،بعد هر روز کلی سر ملت منت میذارن که اینقدر دلار ۲۸/۵۰۰ بیست و هشت هزار و پانصد تومانی به کالاهای اساسی اختصاص داده ایم ولی کالاهای که دست مردم با همین دلار میرساند به سه برابر قیمت است ،حقوق کارمندان و بازنشستگان وکارگر هم ۲۰درصد آنگاه بعداز یک ماه ۳۰۰هزارتومان بهت میده وهر روز هم پیام هشدار در خصوص قطع همین چندر غاز یارانه در صورت افزایش بهبود اندکی زندگی فرد میدهد

 • حسن ستار
  1

  تکرار مکررات دردآور!!!!

 • ناشناس
  0

  مسخره ها یارانه نقدی را زیاد کنید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  اخبار سایر رسانه ها