یک پیش بینی جدید درباره‌ی قیمت بیت کوین/ پیشروی تا کجاست؟

تحلیل‌ها نشان می‌دهند ثبات این ارز دیجیتال پیش‌درآمدی بر رخداد سناریو صعودی و پیش بینی قیمت بیت کوین تا سطح ۱۰۰ هزار دلار است.

یک پیش بینی جدید درباره‌ی قیمت بیت کوین/ پیشروی تا کجاست؟

مسیر فعلی قیمت بیت کوین یک روند احتمالی صعودی را نشان می‌دهد که در حال حاضر با افزایش اندک یک درصدی، حول محور ۶۲,۹۰۱ دلار در نوسان است.

تحلیل‌های اخیر فیدلیتی اینوستمنتز پیشنهاد می‌کند ثبات کنونی بیت کوین، الگوهای مشاهده پیشین قیمت را دنبال می‌کند که ممکن است منجر به افزایش چشمگیر در ارزش و پیش‌ بینی قیمت بیت کوین تا حتی ۱۰۰ هزار دلار شود.

پایداری بیت کوین و پیش بینی افزایش قیمت

برخلاف شکست سطوح قیمت تاریخی بیت کوین طی سال گذشته، روند فعلی نوسانات نسبتاً پایینی را نشان داده است. بر اساس تحلیل زک وینرایت، تحلیلگر فیدلیتی اینوستمنتز، این دوره آرامش بازار ممکن است نشان‌دهنده افزایش قیمت آن در آینده باشد. داده‌های تاریخی نشان می‌دهند سطوح مشابهی از نوسانات کم، قبل‌تر نیز منجر به رالی قیمتی قابل توجه بیت کوین شده‌اند.

تحلیل فیدلیتی بر ثبات بیت کوین در مقایسه با قیمت سهام شرکت‌های فناوری بزرگی مانند انویدیا، تسلا و متا تاکید دارد. این ثبات نشانه‌ای از بلوغ بیت کوین تلقی می‌شود و پتانسیل این را دارد تا سرمایه‌گذاران بیشتری به بازار ارز دیجیتال جذب کند.

1715144671-image-23-1536x771

پیش بینی قیمت بیت کوین و تحلیل سطوح

قیمت فعلی بیت کوین، ۶۲ هزار و ۹۰۱ دلار، نشان‌دهنده روند احتمالی صعودی است، سطح مقاومت فعلی تنظیم شده در ۶۴ هزار و ۶۵۵ دلار همچنان پابرجاست. در ادامه، سطوح مقاومتی بیشتر برای بیت کوین، در سطح ۶۷ هزار و ۸۴ دلار شناسایی شده‌اند.

-پس از شکست کامل سطوح مذکور، اهداف بیت کوین برای خریداران در ۶۹ هزار و ۳۵۶ و ۷۱ هزار و ۳۰۹ دلار قرار دارند. در مقابل، سطوح حمایت خریداران نیز در ۶۱ هزار و ۵۳۱ دلار تنظیم شده‌اند، با حمایت‌های بیشتر در ۵۹ هزار و ۱۶۴ دلار و ۵۶ هزار و ۶۷۷ دلار که نقاط مناسبی را در صورت عقب‌نشینی قیمت فراهم می‌کنند.

شاخص‌های تکنیکال، از جمله شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح ۴۹، نشان‌دهنده یک بازار متعادل است، که نه اشباع خرید و نه اشباع فروش بیش از حد است. میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (EMA) در سطح ۶۱ هزار و ۶۸۷ دلار، سطح حمایت اصلی را تقویت می‌کند و نشان می‌دهد تعادل دقیقی در موقعیت بازار فعلی بیت کوین وجود دارد.

تبعات تحلیل فیدلیتی

تحلیل فیدلیتی بر پذیرش رو به رشد و بلوغ بیت کوین به عنوان دارایی سرمایه‌گذاری تاکید دارد. با وجود پایداری کم‌نوسان قیمت فعلی، بیت کوین همچنان دارای پتانسیل افزایش است. در حالی که بیت کوین همچنان در برابر عدم قطعیت‌های بازار پایداری و مقاومت می‌کند، احتمال افزایش قیمت تا ۱۰۰ هزار دلار طی ماه‌های آینده به‌تدریج افزایش می‌یابد و ممکن است دیدگاه حاکم بر رمز ارزها را در آینده‌ای نزدیک دگرگون سازد.

منبع: تجارت نیوز
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    اخبار سایر رسانه ها