یک کارشناس اقتصادی در گفتگو با خبرفوری پاسخ داد

دلار در محدوده ۵۰ هزار تومان باقی می‌ماند؟

یک کارشناس اقتصادی گفت: مهمترین اتفاقات هفته جاری که بر بازار تاثیرگذار خواهد بود، اخبار سیاسی است. دلار در محدوده ۵۰ هزار تومان به شدت کنترل شده و این موضوع، افراد را برای خریدن بیشتر دلار ترغیب می‌کند.

علی عصاری در گفتگو با خبرفوری اظهار داشت: سیاست گذار تمام تلاش خودش را در این چند ماه که به انتخابات مانده می‌کند تا نرخ ثابت بماند. نرخ دلار به وسیله‌ی اخبار، تبلیغ تقدینگی و یا کنترل بازار ارز، کنترل می‌‍شود، اما خیلی دوامی نخواهدداشت.

این کارشناس اقتصادی افزود: برداشتم این است تا اوایل بهمن بتوانند نرخ دلار را کنترل کنند، اما چند ماهی که به پایان سال مانده، شاهد رشد آرام آرام دلار خواهیم بود.

وی گفت: یکی از اخباری که می‌تواند خیلی در نرخ دلار تاثیر گذار باشد، سفر رییس جمهور به نیویورک است که به شدت برای سیاست خارجی و داخلی مهم است.

منبع: خبر فوری
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • ناشناس
  0

  فقط بلدند پول چاپ کنند تولید که ندارند چقدر خوشحال هستند دلار رو این قیمت مانده پس کو دلار ۷۰ ریالی از کجا به کجا رسیدیم

 • ناشناس
  2

  قشنگ مشخصه طفلی روی دلارایی که خریده خیلی حساب باز کرده:))

  نظرات شما -
  • صادق
   0

   دولت کلی زحمت ونقشه شوم کشید تا دلار رو به ۵۰ هزار تومن برسونه اگر تکه تکه شان کنی محال است قیمت پایین بیاد دو سال که به کل ملت دروغ گفتند تا دلار را در ۵۰ تومن تثبت کنند انواع حقه بازی ها را در اوردن از جمشید بسم اااا تا اسراییل رو مقصر اعلام کردن آخر معلوم شد کار خودشونه. تاریخ رو نمیشه شست بدون رو درواسی مینویسه

 • ناشناس
  0

  خوشبحال کسانی که پول داشتند و رفتن

سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها