نماینده سراب: مردم توان پرداخت قبوض گاز را ندارند

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اقدام شرکت ملی گاز خواستار بازگشت نرخ گاز خانگی به قیمت سابق شد.

یوسف داودی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رئیس جمهور و وزیر نفت، بیان کرد: علی‌رغم تورم شدید و گرانی کالاها و مواد غذایی، اکنون که کشور با سرمای بی سابقه ای به ویژه در اقلیم های سرد مانند آذربایجان و شهر سراب که درجه حرارت به منفی ۳۰ درجه رسیده مواجه است، در کمال ناباوری شرکت ملی گاز ایران بهای گاز مصرفی را افزایش داده که بسیاری از مردم کم درآمد شهرستان سراب توان پرداخت قبض گاز را ندارند.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: درخواست رسیدگی فوری به این موضوع و کاهش بهای گاز مصرفی به قیمت قبلی را دارم.

وی گفت: بسیاری از دامداران و مرغداران با گرانی وحشتناک خوراک دام و طیور، مرغداری ها را تعطیل کرده اند که باید به این موضوع رسیدگی شود.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • مادر سه بچه
  0

  بخدا بجز قبض گاز ،مبلغ قبض برق تو زمستون پدر ما رو د اورد خدا به تابستون ما رحم کنه

 • رزمنده دفاع مقدس
  0

  کوگوش شنوا اینا اگر به فکر مردم بودند این وضع مردم نبود 43ساله بدترین شکنجه ها را مردم فقیر ومتسط جامهعه ازاین بی برنامگی وبی تدبیری مدیران نالایق کشیدند خدا لعنتتون کنه

 • امین
  0

  الحمدلله بیشتر مردم کنتورهارادستکاری وفتیله پیچ کرده اندچون مردم معتقدند چون انرژی برق واب گازهزینه ای برای دولت نداردبایدمفتی )رایگان.باشدبلاخره ماعوام به اندازه فهممان درک مسایل داریم!؟