مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی: دو ماه است در ضرریم!

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی کشور گفت: دو ماهی می شود که با کاهش قیمت مرغ، مرغداران در ضرر و زیان بسیاری هستند.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی: دو ماه است در ضرریم!

حبیب اسدالله نژاد با بیان اینکه بعد از توافق با وزارت جهادکشاورزی جمع آوری مرغ مازاد به اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی واگذار شد، گفت: با جمع‌آوری مرغ مازاد از مرغداری‌ها خوشبختانه قیمت مرغ سیر صعودی به خود گرفته و قیمت مرغ زنده نسبت به دو روز گذشته حدود ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان افزایش یافته و از هر کیلو ۳۲ هزار تومان به ۳۸ هزار تومان رسیده است.

وی ادامه داد: قیمت تمام شده هر کیلو مرغ زنده برای مرغداران ۴۴ هزار تومان است و هنوز حتی قیمت بازار به قیمت تمام شده برای مرغداران نیز نرسیده است.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی کشور اضافه کرد: در روزهای آینده در صورت ابلاغ دستورالعمل مورد توافق با شتاب بیشتری اقدام به جمع‌آوری مرغ مازاد خواهیم کرد تا مرغ زنده به ۴۴ هزار تومان برسد.

وی تصریح کرد: دو ماه است که مرغداران در ضرر و زیان هستند و قصد داریم این ضرر و زیان‌ها بررسی و عدد کلی را منتشر کنیم.

اسدالله نژاد در ادامه گفت: جمع‌آوری مرغ مازاد، مدیریت تولید و تامین به اتحادیه مرغداران گوشتی واگذار شده است. قرار  بوده که صفر تا صد بازار به ما واگذار شود که هنوز این اتفاق نیفتاده است.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • ناشناس
  0

  خیلی اشتباه و بیجا میکنه تاجری و تولید کننده ای که تو ضرره داره کار میکنه حقوق واریز میکنه برای کارگر اقا لطف کن ببند پس سود خوبی داری تو این اشفته بازار ارز و اقتصاد میکنی.///

 • ناشناس
  0

  اگر نمی توانید هزینه های تولید خود را متناسب با قدرت خرید اکثریت مردم کاهش دهید و قیمت مرغ تولیدی خود را با قیمت مرغ وارداتی بدون عوارض و حقوق گمرکی رقابتی کنید بهتر است جوجه ریزی نکنید تا دولت مایحتاج مردم را از خارج کشور تأمین کند!

 • ناشناس
  0

  ما که 43 ساله

 • 🐜
  0

  خدا کنه راست گفته باشید.من خیلی خوشحال شدم الهی نابود بشید مرغداری ها مرغ ۶۵۰۰تومانی راقالب کردند ب مردم ۶۰هزارتومان آیا دروغگویی ودزدی درمرغداری ها پایانی ندارد وای بحال کسانیکه ایمان ندارند