فروش فوق‌العاده دو محصول سایپا به چهارشنبه موکول شد

فروش فوق‌العاده دو محصول شاهین و کوییک آر پلاس اتومات که از قرار بود از ساعت ١۴ امروز (سه‌شنبه) آغاز شود، به سبب از دسترس خارج شدن سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به فردا (چهارشنبه) موکول شد.

گروه خودروسازی سایپا قرار بود که از ساعت ۱۴ امروز (سه‌شنبه) طرح فروش فوق‌العاده دو محصول خود را برای متقاضیان عادی و مادران آغاز کند اما تعداد زیادی از مشتریان در تماس با این خبرگزاری اعلام کردند که از همان لحظه ابتدایی آغاز فرآیند ثبت‌نام، سایت فروش گروه خودروسازی سایپا دچار اختلال و از دسترس خارج شد.

در ابتدا به‌نظر می‌رسید که به سبب هجوم تقاضا برای ثبت درخواست در ساعت‌های اولیه آغاز ثبت‌نام، سایت از دسترس خارج شده باشد اما این اختلال همچنان وجود دارد.

برهمین اساس، سایپا اعلام کرده است که ''به دلیل انجام پاره‌ای بهبودها، سایت فروش محصولات سایپا برای ساعاتی از دسترس خارج می‌شود؛ لذا خواهشمند است برای تکمیل فرآیند خرید وکالتی خودرو فردا مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۵ به سایت مراجعه کنید.''

فروش فوق‌العاده دو محصول سایپا به چهارشنبه موکول شد

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 5
 • محمود...
  0

  خداازتون نگذره.بازم چه خابی برای این ملت مطیع ورام دیدید،؟نگران نشیدهرجوری بزنیدمامیرقصیم

 • ناشناس
  0

  بازار گرمی برای قالب کردن خودروهای کم کیفیت بسیار گران قیمت به خلق الله!

 • ناشناس
  0

  از مافیای خودرو تشکر میکنم این است لیاقت ما هرچه بلایی به سرما بیاری بازم کمه با گرگ بره میخوریم با چوپان گریه میکنیم

 • 🐜
  0

  خجالت بکشید چرا مردم را وسوسه می کنید.کلاهبرداری علنی از مردم جوگیرشده گناه کبیره است آیا قانونی برای شیادان این دومونتاژکار ایرانی ومافیای هست؟

 • ناشناس
  0

  چهارشنبه هم خبری از ثبت نام نیست فعلا مایه عذاب ملت شده اند