آغاز فروش فوری شاهین و کوییک اتومات

طرح جدید فروش فوری محصولات شرکت سایپا از امروز سه‌شنبه ۴ بهمن ماه آغاز می شود.

متقاضیان از ساعت 14 امروز سه‌شنبه 4 بهمن‌ماه در صورتی که مطابق شرایط دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ در بخشنامه باشند می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.

 همچنین امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت 14 امروز سه‌شنبه مورخ 1401/11/04 به مدت 3 روز جهت متقاضیان این طرح فراهم می‌باشد و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌باشد.

 گروه خودرو سازی سایپا , خودرو ,

نکات برای متقاضیان شرکت در این طرح فروش به شرح زیر است:

*جهت خرید خودرو می بایست فرآیند تعیین کد کاربری (کدملی) و رمز عبور را از طریق لینک "ورود/ثبت نام" انجام داده و پس از تکمیل پروفایل خود، وارد سامانه شوید.

*محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد. ( هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو می باشد. )

*حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم می باشند.

*دارا بودن گواهینامه رانندگی برای شخص متقاضی الزامی است.

*متقاضی طی 48 ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو نداشته باشد .

*شماره کارت، شماره شبا و شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

*متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال ( نصب شده بر روی خودرو) به نام خود می باشند امکان ثبت نام ندارند .

*توجه به آدرس درگاه پرداخت اینترنتی و اطمینان از اینکه آدرس آن، صرفاً و بدون هیچ حرف یا علامت اضافه و کم، با کلمهhttps شروع و صرفاً با عبارت .shaparak.ir به پایان می‌رسد. "نکات امنیتی استفاده از درگاه های پرداخت سامانه فروش اینترنتی سایپا"

*در صورتی که هر یک از محدودیت های اعلام شده در زمان ثبت نام بصورت برخط اعمال نگردد و متقاضی خرید حایز شرایط ثبت نام نباشد و نسبت به واریز وجه اقدام نماید، ثبت نام کان لم یکن و وجه واریزی عودت می گردد.

*امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

*در صورتیکه متقاضی خرید خودرو در قرعه کشی طرح پیش فروش اخیر ایران خودرو منتخب گردند ، از لیست متقاضیان خرید پیش فروش سایپا حذف خواهند شد.

*پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین می بایست ظرف 72 ساعت نسبت به واریز وجه پیش پرداخت قیمت خودرو به صورت علی¬الحساب اقدام تا پس از آن امکان انتخاب زمان تحویل ، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل میسر گردد .

*در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر ، امکان ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی غیرفعال خواهد گردید.

*در صورتیکه مشتری حداکثر 5 ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه ننماید کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد. در مراجعه مشتریان به نمایندگیهای مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، پیمایش (کارکرد ) حداقل 1000 کیلومتر خودرو الزامی می باشد.

*در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی با شرایط بخشنامه در هر مرحله ای از ثبت نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو ابطال و در صورت واریز وجه، مبلغ به حساب متقاضی عودت می گردد.

*درصورتی که مشتریان محترم اطلاعات مورد نیاز شماره گذاری را به درستی ارائه ندهند علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو نیز از ایشان دریافت خواهد شد.

*محصولات شرکت زامیاد با مشخصات ذکر شده در بخشنامه فروش و با قیمت مصوب به فروش می رسد بنابراین چنانچه بعد از انعقاد قرارداد و یا حتی پس از تکمیل وجه بر اساس الزامات مراجع حکومتی و نظارتی ، عرضه کننده، مجبور به نصب تجهیزات یا ارتقای سطح کیفی یا استاندارد یا نصب تجهیزات مازاد بر مشخصات فنی فعلی بر روی خودرو گردد؛ هزینه های مازاد بر ثمن خودرو اضافه خواهد شد و مشتری قبل از تحویل مورد معامله، متعهد به تسویه حساب نهایی تمام هزینه ها خواهد بود.

*در روش پیش فروش مبلغ واریزی از سوی مصرف کننده به عنوان بخشی از ثمن معامله به صورت علی الحساب پرداخت گردیده است و قیمت نهایی خودرو بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد در زمان صدور دعوتنامه محاسبه و اخذ می گردد.

منبع: تسنیم
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 21
 • ناشناس
  0

  یک ماشین سی چهل میلیونی به چه قیمتهایی رسیده. بخدا این رسمش نیست

  نظرات شما -
  • ب ناشناس
   0

   معلومه بی کیفیته همون روآ ست اطاقش تغییر کرده

 • ناشناس
  0

  سلام چرا اینقدر قیمتها بالا هستند این به دور از انسانیت مردانگی است

  نظرات شما -
  • ناشناس
   4

   مردانگی و عقله که بخاطر امام زمان این دو روز دنیا بی ماشین زندگی کنی و ننالی

  • 0

   مردانگی یعنی چه؟؟؟؟؟؟

  • خودروسازان
   1

   مرددیدی سلام ماروهم بهش برسون مایه کجاست مردیو مردانگی افسانه شد.

  • ناشناس
   0

   مرد اون بود که (بنابه ادعای یکسری یه مملکتا که بنام زده بود ) وقتی پای کشتار به میان امد رها کرد ورفت .

  • ناشناس
   0

   انسانیت مرد.
   مرد آن است که در کشاکش دهر سنگ پای قزوین باشد خر نباشد و سواری ندهد با شرایط قانون جنگل سریع خودشو وقف بده یا گرگ باشه و درنده خو یا کرگدن پوست کلفت که اگه درنده نیست کسی هم نتونه اونو بدره. همیشه قویترها و خشن تر ها در دنیای وحش در بالای زنجیره قرار دارند

  • به ناشناس ۱۷:۰۸
   0

   نکشت و رفت؟؟؟؟؟پس هزاران نفری که توسالهای انقلاب کشته شدند همه بخاطر سرماخوردگی بوده؟؟؟؟؟شکنجه ها و کشتار ساواک اون هم خیالات و خواب بوده؟شهدای ۱۷ شهریور، شهدای ۱۵ خرداد،شهدای قم وتبریز؟؟؟این شاه شما روی هیتلر رو سفید کرد ورفت

 • 🐜
  0

  ازوزیرمحترم مسکن تقاضا دارم بجای پارکینگ خودرو طویله خروالاغ بسازید تا بتوانیم خودروارزان وکم مصرف بخریم باتشکر

  نظرات شما -
  • 0

   ساختند بهارستان پاستور

 • ناشناس
  0

  من همه شرایط رو دارم
  گواهینامه
  سن بالای هجده
  عدم ثبت‌نام در قرعه های دیگه
  عدم پلاک انتظامی فعال
  شماره شبا
  شماره تلفن به نام خود
  شماره حساب
  و.....

  به جز پول 😂😂😂😪😭😭

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   آورین. تو نور چشم انقلابی

  • ب ناشناس
   0

   حتماً می خوای بگی فقط پول ندارم

 • ناشناس
  0

  سایت سایپا مثل همیشه ازدسترس خارج شده

 • بی نام
  0

  من فقط خواستم مادر اینارو ( سایپا و ایران خودرو و ... ) دعا کنم.

  نظرات شما -
  • ناشناس
   0

   به خدا درست گفتی
   اگر مادری فرزندش رو درست تربیت کنه حتی اگه اون بچه ذات بدی داشته باشه ده بار بهش گفتی این راه درست نیست شاید نه بار گوش نکنه ولی مطمئن باشید بار دهم رویش اثر میگذاره ....
   به فرزندانمان یاد دهیم
   آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند...

 • ناشناس
  0

  برا خودرو بی کیفیتی مثل شاهین صف نشید

 • ناشناس
  0

  مفتشون گرونه ...حیف پول

 • فاضل
  0

  سلام این ماشین اصلا به درد نمی خوره من خودم باطری سازم سگ ماشین های قدیمی ارزشش بیشتر از این ماشین ها است این جنس هایی که میخری برای ماشینت روی همینا انداخته شده جنس اصلی نیست

 • رسول
  0

  مملکت امام زمانه دیگه...