جزئیات عرضه خودرو تارا و 207 اتوماتیک با قیمت جدید

براساس اطلاعیه عرضه بورس کالا، 1100 دستگاه خودرو تارا و 207 روز 8 آذرماه روی تابلو می‌رود.

جزئیات عرضه خودرو تارا و 207 اتوماتیک با قیمت جدید

تاریخ تحویل این محصولات ایران خودرو 6 اسفندماه یعنی 90 روزه خواهد بود.

به این هزینه‌ها 13 درصد بهای نهایی خودرو بابت مالیات ارزش افزوده و عوارض قانونی به علاوه هزینه‌های بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعاً به مبلغ ۴۲ میلیون و ۳۴ هزار و ۵۰۰ ریال اضافه می‌شود.

در مشخصات هر دو گروه خودرو اشاره شده هر کد ملی (خریداران حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو است. همچنین خریداران باید شرایط سنی ۱۸ سال تمام را داشته باشند و اشخاصی که در عرضه قبلی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

علاوه بر این خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت به آدرس (esale.ikco.ir) اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه‌های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی‌های مجاز، بیمه گر موردنظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌ها اقدام کنند.

براساس اطلاعیه مربوطه در صورت عدم واریز هزینه‌های مذکور حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تأخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد.

جزئیات عرضه خودرو تارا و 207 اتوماتیک با قیمت جدید

منبع: ایران جیب
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 3
 • عجبا
  0

  خرید و فروش سکه و دلار فردایی حرام است ولی خرید و فروش ماشین با سه ماه یا یکسال تحویل حلال است ، عجبا واقعا عجبا

 • 🐜
  0

  تحریم خریدخودروصفرهمه باهم درکنارهم

 • علی
  0

  نظرات را در تمامی خبرها باز کنید ، در ضمن قانون خرید و فروش خودرو در ایران از هیچ قانون رایج دنیا تبعیت نمی کند