کسورات معوق بازنشستگان کشوری پرداخت شد

با همکاری شرکت‌های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری، کسورات معوق حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا پایان مهرماه ۱۴۰۱، برای واریز به حساب بانکها و سایر فروشندگان اعتباری به ذیحسابی دستگاه‌ها پرداخت شد.

با اهتمام شرکتهای زیرمجموعه صندوق و با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور، کسورات بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق که در ماه‌های اخیر با تاخیر روبرو شده بود، تا انتهای مهرماه ۱۴۰۱ پرداخت و تسویه شد و در صورت تامین منابع مالی از سوی سازمان برنامه و بودجه قابلیت پرداخت کسور معوق مربوط به آبان ماه نیز فراهم خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به دلیل آغاز پرداخت سود اکثر شرکتها از نیمه دوم سال، کسورات بازنشستگان به دلیل کمبود منابع مالی و اعتبارات لازم با دوتا سه ماه تاخیر پرداخت می شد که این امر موجب نارضایتی عده زیادی از بازنشستگان شده بود. لازم به ذکر است، صندوق بازنشستگی کشوری درخواست تنخواه به همین منظور از سازمان برنامه و بودجه را پیگیری کرده بود که این مهم بنابر ملاحظاتی محقق نشد.

منبع: ايسنا
شبکه‌های اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نظرات شما - 4
 • ناشناس
  0

  لعنت بر شما با این معوقاتتان ، تامین اجتماعی ها معوقه گرفتند و کشوری ها هم گرفتند تفاوت از زمین است تا آسمان

 • زلفی حبیبی
  0

  با سلام و درود:
  طبق مصوبه مجلس قرار بود حق اولاد و عاءله مندی هم افزایش صدرصدی داشته باشد.اما هیچ تغییری در آن ایجاد نشد

 • ناشناس
  0

  لعنت بر شما و این ۱۳۰۰ معوقه که اینقدر در بوق و کرنا کردید

 • ناشناس
  0

  تامین اجتماعی برای درمان جاهای دولتی رایگان هست ولی بازنشستگان کشوری پول پرداخت میکنند تفاوت از زمین تا آسمان قابل توجه اونایی که بازنشستگان تامین اجتماعی رو با کشوری مقایسه میکنند